Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Googlebot
Гостей: 21
Всех: 22

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Ліс – це наше багатство! Бережімо його!

21-06-2013, 01:22
Ліс – це наше багатство! Бережімо його!Управління цивільного захисту облдержадміністрації попереджає про необхідність дотримуватися правил пожежної безпеки при відпочинку у лісі. У зв’язку з тривалою спекою в Україні існує ризик виникнення лісових пожеж.

Кожен житель регіону повинен пам’ятати, що основною причиною виникнення лісових пожеж є порушення вимог пожежної безпеки в лісах під час відпочинку, випалювання стерні, луків, пасовищ, смуг відводу автомобільних доріг і залізниць тощо на ділянках поблизу лісів.

Для того, щоб попередити виникнення пожежі під час відпочинку в лісі, необхідно дотримуватися простих правил поведінки з вогнем:

• вогнища можна розпалювати тільки в місцях, де відсутній хвойний молодняк;
• якщо ви розводите вогнище - місце, де воно буде необхідно обкопати навколо, а коли вже збираєтесь піти, вогонь необхідно старанно загасити за допомогою піску, або води;
• потрібно слідкувати, щоб не було розлітання іскор від вогнища;
• забороняється кидати незагашеними недопалки чи сірники, це може призвести до виникнення пожежі.

Якщо в лісі виникла пожежа…

Найпоширеніший засіб її гасіння – нахльостування полум’я віником з гілок листяних дерев. Потрібно рухатись по вогнищу і наносити удари, начебто замітаючи полум’я вбік, на вигорівшу площу. Збивши основне вогнище, при наступному ударі по цьому місцю, віник затримують, прижимаючи до палаючої кромки і повертають, що дає охолонути горючим матеріалам.

Також, для гасіння лісових пожеж використовують спосіб, при якому закидають краї пожежі рихлим ґрунтом, яке викопують штиковими лопатами. Для цього ґрунт, який забирається лопатою поблизу кромки пожежі, кидають вздовж неї. Ґрунт попадає на горючі матеріали, охолоджує їх та ізолює від повітря. При гасінні спочатку збивають полум’я, а потім, зупинивши пожежу, насипають на кромку шар ґрунту товщиною 6-8 см.

Якщо поблизу є водоймище – вогонь заливають водою. При цьому починають
наступ на вогонь з того боку, куди він рухається, і намагаються оточити район пожежі з усіх боків.

Управління цивільного захисту облдержадміністрації


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Что Вы делаете с купленными Вами и прочтенными книгами?

Не покупаю книг
Передаю друзьям и знакомым
Отдаю на благотворительные мероприятия
Просто выбрасываю
Оставляю в людных местах