Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 44
Всех: 45

Наши именинники


Zoloto55 (39)

Щоб ритуал духовного відродження не став причиною трагедії!

12-01-2012, 23:53
Щоб ритуал духовного відродження не став причиною трагедії!Слід пам’ятати правила поводження на воді під час святкування 19 січня Водохрещення Господня, адже після освячення води люди занурюються у ополонку.
Вважається, що освячена в цей день вода має цілющі властивості. Занурення в крижану воду є свідченням сили волі, хоробрості і прагнення до покращення фізичного та духовного стану.
Та інколи люди стрибають у воду скоріше заради бездумного, показного геройства, аніж – самовдосконалення. «Подібні спроби найчастіше й призводять до трагічних наслідків. Зловживати подібним оздоровленням не варто. Більш того, не слід нехтувати рекомендаціями і застереженнями лікарів, потрібно дотримуватися певних правил»,– підкреслив на нараді з підготовки до святкувань начальник управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації Сергій Коваленко.

Слід пам’ятати прості правила безпеки:
– перед купанням у водоймищах слід розігріти організм (пробігтися, зробити фізичні вправи),
– знаходитись у воді можна не більше 20 секунд.
– після занурення обов’язково розітріть тіло рушником та зігрійтеся гарячим чаєм або більш міцним напоєм в невеликій (100 грамів) кількості,
– занурюватись у крижану воду слід під наглядом медичного працівника.
Стосовно застережень, слід зазначити що під впливом холоду в організмі звужуються судини, збільшується частота серцевих скорочень, а це – причини інсультів та інфарктів. Не рекомендується занурюватися у крижану воду людям з певними вадами здоров’я, схильними до впливу холодової алергії робити це заборонено. Перед тим, як зануритися у крижану воду порадьтеся із лікарем.
На випадок, якщо вам доведеться надати допомогу потерпілому за відсутності медичного працівника, слід зробити наступне: якомога швидше укрити потерпілого від вітру та холоду; замінити мокрий одяг; якщо необхідно, зробити штучне дихання та непрямий масаж серця; за можливості – дати йому гарячу їжу та напої.

управління з питань надзвичайних ситуацій
Дніпропетровської облдержадміністрації


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Доверяете ли Вы народной медицине (лечение травами)?

Да
Нет
Не думал об этом