Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 8
Всех: 9

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Танцювальна збірна Дніпродзержинська гідно представлятиме Дніпропетровську область в наступних етапах шоу «Майданс-2»

6-09-2011, 23:47
Танцювальна збірна Дніпродзержинська гідно представлятиме Дніпропетровську область в наступних етапах шоу «Майданс-2»Успішний виступ танцювальної команди Дніпродзержинська на першому ефірі «Майданс-2», забезпечив їй участь у наступному турі шоу.
3 вересня на першому етапі шоу «Майданс-2» збірна Дніпродзержинська, яка об’єднала в собі молодь з всієї Дніпропетровської області, представила феєричний танець з назвою «Задзеркалля».
За завданням Олександра Вілкула підготуватись до виступу на найбільш масштабному танцювальному шоу країни команді з Дніпродзержинська допомогла обласна організація Партії регіонів. За виділені нею кошти були сплачені проїзд, проживання та харчування для учасників команди з інших міст Дніпропетровщини під час тренування в Дніпродзержинську. Також вони виділили автобус для 60 найактивніших вболівальників, які змогли підтримати Дніпродзержинську збірну в Києві.
Танець хлопців та дівчат з Дніпропетровської області вразив і жюрі конкурсу, і глядачів з всієї України. Тож збірна Дніпродзержинська отримала високі бали глядацького голосування і впевнено пройшла в другий тур шоу «Майданс-2».
На прес-конференції в інформаційному агентстві «Мост-Дніпр» учасники Дніпродзержинської команди «Майданс-2» розповіли подробиці свого першого виступу в Києві та поділилися подальшими планами.
Під час прес-конференції в ІА «Мост-Дніпр» учасники танцювальної збірної Дніпродзержинську разом з головним адміністратором «Майданса» у Дніпродзержинську Оленою Шевченко та заступником мера Дніпродзержинська Сергієм Павлюком відповіли на запитання журналістів та подякували за підтримку губернатору Дніпропетровщини Олександру Вілкулу та всім жителям Дніпропетровської області, які голосували за них на шоу «Майданс-2».
«Завдяки підтримці Олександра Вілкула з’явилася можливість об’єднати в команду Дніпродзержинська молодь з різних міст Дніпропетровської області. Така єдність молодого покоління Дніпропетровщини допомогла нам чудово виступити в першому етапі шоу. Тож будемо робити все можливе, щоб якнайраще представляти наш регіон і в подальших ефірах», - сказав заступник мера Дніпродзержинська Сергій Павлюк.
«Ми були впевнені, що наш виступ буде видовищним і сподобається глядачам. Дніпродзержинська збірна продовжить наполегливо тренуватись і не розчарує їх і в наступних ефірах!» , – сказала Олена Шевченко. Підтримали свого наставника і учасники збірної Дніпродзержинська: «Ми вперше приймаємо участь у такому конкурсі. Але ми постійно тренувалися, тож вірили, що чудово виступимо в Києві. Дуже вдячні всій Дніпропетровщині, що голосували за нас на «Майдансі». Обіцяємо і надалі гідно виступати за наш регіон».
Дніпродзержинська танцювальна команда вже почала готувати новий феєричний номер до наступного етапу шоу, який відбудеться 24 вересня в Києві.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Увеличилось ли в последнее время на улицах Верхнеднепровска количество мусора?

Как было раньше, так и сейчас
Немного увеличилось
Стало чище