Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 9
Всех: 10

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Вітання будівельникам

29-07-2011, 22:29
Вітання будівельникамШановні працівники та ветерани будівельної галузі Дніпропетровщини!
Прийміть щирі вітання з професійним святом!
Будівництво – одна з важливих складових соціально-економічного розвитку нашого регіону. Ваша праця лежить в основі всіх сфер життєдіяльності: від освіти і медицини до великого промислового виробництва, від сімейного добробуту до процвітання всієї нашої країни.
Будівельні організації Дніпропетровщини мають багатий досвід, славні традиції й потужний потенціал. І все ж таки головний капітал будівельної галузі – це ви: творчі, сумлінні, відповідальні, самовіддані професіонали своєї справи.
На сьогодні будівництво визначене як одна з пріоритетних галузей розвитку Дніпропетровщини. За ініціативи обласної влади та за підтримки нашого Президента Віктора Федоровича Януковича розпочаті масштабні проекти з модернізації та розбудови інфраструктури області, будівництва соціального та доступного житла, інженерних комунікацій. У реалізації цих проектів на будівельників області покладається велика відповідальність, адже разом з вами ми будуємо нову Дніпропетровщину.
Від усієї душі бажаємо всім будівельникам області й ветеранам галузі, їхнім рідним і близьким здоров'я, благополуччя, оптимізму та нових успіхів!

З повагою
Голова облдержадміністрації
О.ВІЛКУЛ

Голова обласної ради
Є. УДОД


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какая мобильная связь, по Вашему мнению, самая качественная?

Kyivstar
МТС
life:)
Я не пользуюсь мобильной связью
Beeline
Peoplenet
Укртелеком/UTEL