Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 19
Всех: 20

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Олександр Вілкул висловив співчуття у зв’язку із трагедією на шахті на Луганщині

29-07-2011, 21:35
Олександр Вілкул висловив співчуття у зв’язку із трагедією на шахті на ЛуганщиніГолова облдержадміністрації Олександр Вілкул висловив співчуття голові Луганської облдержадміністрації Володимиру Пристюку у зв’язку із трагедією, спричиненою вибухом у шахті «Суходільськ-Східна».
«Дніпропетровщина співпереживає разом з вами. Просимо передати наші глибокі співчуття рідним і близьким загиблих, а також слова підтримки та побажання скорішого одужання всім постраждалим. Сили і витримки вам», - йдеться у телеграмі.

Довідка:
У п’ятницю, 29 липня, о 1:57 у місті Суходільськ на Луганщині стався вибух у шахті «Суходільськ-Східна». Станом на 8:30 число загиблих становило 16 осіб, троє гірників з опіками та травмами різних ступенів важкості госпіталізовані.
Всього на аварійній ділянці працювало 28 гірників. Доля 9 гірників залишається невідомою.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Где Вы познакомились со своим мужем (женой) или другом (подругой)?

В школе (вузе)
На работе
В интернете
В гостях
В клубе (ресторане или кафе)
В другом месте
На улице
На отдыхе
В транспорте