Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 15
Всех: 16

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Затримано за хабар

11-06-2013, 23:35
Затримано за хабарУправлінням державної служби боротьби з економічними злочинами ГУМВС України в Дніпропетровській області спільно з працівниками СДСБЕЗ Верхньодніпровського РВ затримано на «гарячому» одного з завідувачів державного професійно-технічного навчального закладу закладу «Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту» гр. М., який 27.05.2013 року у своєму службовому кабінеті, вимагав та отримав незаконну грошову винагороду в розмірі 1000 доларів США з менеджера договірного відділу одного із підприємств, за позитивне вирішення питання в укладенні договору оренди складського приміщення, для зберігання товарно-матеріальних цінностей на території навчального закладу.

За даним фактом слідчим відділенням Баглійського РВ Дніпродзержинського ДМУ ГУМВС України в області відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.368 КК України (отримання неправомірної вигоди пов’язане з вимаганням), санкцією якої передбачено позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. На теперішній час за вищезазначеним фактом проводиться досудове слідство.

Сектор ДЗБЕЗ Верхньодніпровського РВ звертається до громадян району бути небайдужими до осіб та посадовців, які займають відповідні посади та вимагають отримання неправомірної вигоди від пересічних громадян за виконання або не виконання тих чи інших дій на свою користь.
Та у випадку, якщо Вам відомо про вищезазначені факти, прохання
звертатись за телефоном СДЗБЕЗ Верхньодніпровського РВ (05658) 3-17-92 або до чергової частини Верхньодніпровського РВ – 102, (05658) 6-06-02, конфіденційність гарантуємо.Старший інспектор по роботі з населенням
та громадськими формування
Говоруха М.В.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Стремитесь ли Вы питаться исключительно органическими продуктами, которые не содержат генетически модифицированных организмов и искусственных добавок?

Да, но не всегда получается
Ем все, состав меня не заботит
Никогда не думал(а) о составе продуктов