Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 0
Отсутствуют.
Гостей: 15
Всех: 15

Наши именинники


v_ribalov (38)

Запобігання проявам корупції

26-02-2015, 13:51
Запобігання проявам корупціїУ грудні 2014 року співробітниками СДСБЕЗ Верхньодніпровського РВ було виявлено факт конфлікту інтересів під час проведення голосування на сесії Дмитрівської сільської ради. Про задокументований факт було проінформовано співробітників Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Дніпропетровській області, якими було складено протокол про корупційне правопорушення за ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, відносно депутата Дмитрівської сільської ради Верхньодніпровського району.

Депутат «Д.», будучи суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення відповідно до п.п.б ч.1 ст.4 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», порушуючи вимоги ч.1 ст.14 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», не здійснив самовідводу під час голосування, щодо прийняття рішення про приймання продукції шлаку відвального для підсипання доріг у ФОП «Д.Л.», яка є дружиною депутата «Д.», під час проведення 29 сесії 6 скликання Дмитрівської сільської ради від 18.07.2014 року, чим порушив вимоги ч.1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».

Своїми діями депутат Дмитрівської сільської ради «Д.», вчинив адміністративне правопорушення за яке передбачено відповідальність відповідно до ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Начальник СДСБЕЗ Верхньодніпровського РВ
Бабій Р.Б.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Что Вы делаете с купленными Вами и прочтенными книгами?

Не покупаю книг
Передаю друзьям и знакомым
Отдаю на благотворительные мероприятия
Просто выбрасываю
Оставляю в людных местах