Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 101
Всех: 102

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Звіт перед населенням

28-01-2015, 23:19
Звіт перед населенням22 січня 2015 року у приміщенні Бородаївської сільської ради дільничним інспектором міліції старшим лейтенантом міліції Плужником Мирославом Юрійовичем було проведено звіт перед населенням за участю начальника Верхньодніпровського РВ підполковника міліції Ужви Віталія Вікторовича.

Мешканці Бородаївської територіальної громади прослухали інформацію про проведену безпосередньо дільничним роботу, щодо розкриття кримінальних та попередження адміністративних правопорушень, стан правопорядку на дільниці за останні два місяці, вступили в діалог, як з начальником райвідділу так і з Мирославом Юрійовичем.

Підіймалися проблеми біженців з східних регіонів України та допомоги їм, на території громади їх нараховується 21 чоловік. З’ясовано, що за останні пів року надавалась поміч сім’ям, чоловіки яких знаходяться в зоні АТО. Особлива увага приділялась людям пенсійного та предпенсійного віку, в черговий раз попереджено, що шахраї не дрімають та розробляють нові схеми своїх протиправних дій.

Начальник міліції на власні очі переконався, що голова сільської ради Хижняк Василь Сергійович з дільничним находять спільну мову. Голова позитивно охарактеризував роботу Мирослава Юрійовича та розповів про спокійну обстановку на дільниці та деякі випадки сімейних сварок, які вони бік о бік вирішують. Працює дитячий садок та гуртки, життя на селі завирує ближче до літа.

Старший інспектор по роботі з населенням
та громадськими формування
Говоруха М.В.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какая мобильная связь, по Вашему мнению, самая качественная?

Kyivstar
МТС
life:)
Я не пользуюсь мобильной связью
Beeline
Peoplenet
Укртелеком/UTEL