Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 0
Отсутствуют.
Гостей: 14
Всех: 14

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Обстеження молочних залоз без направлення від лікаря

18-10-2013, 16:29
Обстеження молочних залоз без направлення від лікаря19 жовтня у рамках Тижня боротьби з раком молочної залози у Дніпропетровському обласному клінічному онкологічному диспансері відбудеться День відкритих дверей.

Досвідчені лікарі медичного закладу запрошують жінок без направлення від лікаря пройти всі необхідні обстеження молочних залоз.

Проблема захворюваності на рак молочної залози є актуальною у всій країні і Дніпропетровщина – не виняток.
Рак молочної залози знаходиться на 2 -му місці за рівнем смертності після раку шкіри. А серед онкологічних хвороб у жінок рак грудей займає лідируючі позиції – майже 79%. У Дніпропетровській області ми щорічно фіксуємо 1200-1400 нових випадків захворювань.

Головною проблемою є не підвищення рівня захворюваності або смертності через рак грудей, а пізнє виявлення хвороби.
Кожен четвертий випадок виявляється в запущеному стані. І це при тому, що на ранній стадії боротьба з раком ведеться дуже успішно.

"Проводячи День відкритих дверей, ми хочемо ще раз нагадати жінкам про важливість вчасного виявлення хвороби та її лікування. Ми просимо їх подумати про власне здоров'я, і, якщо у них є якийсь дискомфорт у молочних залозах, обов'язково показатися спеціалісту",- наголосила Галина Донченко .

19 жовтня лікарі онкологічного диспансеру будуть здійснювати прийом жінок, які мають проблеми з молочними залозами або підозрюють про ці проблеми. Направлення на обстеження не потрібне. За результатами прийому будуть призначені додаткові аналізи та обстеження, у тому числі мамографія та УЗД, будуть проводитися за необхідності.

Прийом буде здійснювати за адресами: вул. Гавриленко, 1 та вул. Космічна, 31.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Что хотелось бы поменять в Верхнеднепровске, чтобы жить стало комфортнее?

Больше зон отдыха
Лучше качество дорог
Коммунальное обслуживание
Медицинские обслуживание