Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 16
Всех: 17

Наши именинники


Zoloto55 (39)

На Дніпропетровщині пройде фестиваль здорового способу життя «Workout Fest»

17-06-2013, 17:11
На Дніпропетровщині пройде фестиваль здорового способу життя «Workout Fest»У Дніпропетровську 29 червня на Фестивальному причалі відбудеться міжнародний фестиваль здорового способу життя «Workout Fest». Передбачається, що він збере понад 10 тис. учасників і 100 VIP-гостей. Вперше в історії цей фестиваль матиме статус міжнародного.

«Фестиваль здорового способу життя« Workout Fest »проводитиметься вже третій рік поспіль. Перший фестиваль проходив на звичайній спортивному майданчику у дворі. На нього приїхало близько 1500 осіб і їм ніде було розміститися. Тоді ми вирішили зробити цей фестиваль міжнародним», - зазначив Денис Мінін.
На Дніпропетровщині пройде фестиваль здорового способу життя «Workout Fest»
Цього року на участь у Фестиваль здорового способу життя «Workout Fest 2013» подали заявки 12 країн світу. У заході передбачається участь 100 VIP-гостей, серед яких імениті спортсмени з усього світу.

Фестиваль відбудеться 29 червня на Фестивальному причалі в Дніпропетровську. Початок о 12:00. На фестивалі буде представлена велика кількість різноманітних видів спорту: футбольний фрістайл, воркаут, змішані єдиноборства, йога, фітнес, пілатес, скелелазіння і т. д.

Глядачі зможуть не тільки подивитися на виступи учасників, а й самі спробувати себе в тому чи іншому виді спорту і вибрати для себе вид спорту по душі. Організатори запрошують усіх приходити сім'ями, з дітьми і відкривати для себе спорт і здоровий спосіб життя.

Цього року для розвитку виду цього спорту за ініціативи Дмитра Колєснікова на Дніпропетровщині буде встановлено 50 спортивних майданчиків з обладнанням для занять з WorkOut.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какому почтовому сервису Вы отдаете предпочтение?

Yandex
Gmail