Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 31
Всех: 32

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Шановні жителі області, дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті!

20-04-2012, 21:55
Шановні жителі області, дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті!Шановні жителі області, дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті!

Більше 80% пожеж на Дніпропетровщині мають побутовий характер. Вони виникають внаслідок необережного поводження з вогнем, паління в нетверезому стані, використання електроприладів і пічного опалення з порушеннями правил пожежної безпеки та через пустощі дітей з вогнем.
«За завданням губернатора Олександра Вілкула в області проводиться робота із запобігання та протидії пожежам. Жителі Дніпропетровщини задля збереження власного життя мають дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті. Свідоме ставлення кожного громадянина до цього питання знизить кількість нещасних випадків», – зазначив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації Сергій Коваленко.

Прес-служба управління з питань
надзвичайних ситуацій облдержадміністрації


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Доверяете ли Вы народной медицине (лечение травами)?

Да
Нет
Не думал об этом