Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 22
Всех: 23

Наши именинники


Именинников сегодня нет

19 лютого 2012 року у Дніпропетровську відбудеться спортивний фестиваль «Mix Battle Fest»

17-02-2012, 19:07
19 лютого 2012 року у Дніпропетровську відбудеться спортивний фестиваль «Mix Battle Fest»У рамках святкування 80-річчя Дніпропетровської області за підтримки губернатора Олександра Вілкула 19 лютого 2012 року у Дніпропетровську відбудеться спортивний фестиваль «Mix Battle Fest». Програма фестивалю передбачає проведення показових виступів з різних видів спорту.
Зокрема, спортсмени продемонструють свої майстерність у новому фітнес-напрямку Street Workout – фізичні вправи на гімнастичних бруссях та перекладині.
У другій частині фестивалю гості фестивалю матимуть можливість побачити яскраві виступи з акробатики, трикингу, капоейра, брейк-денсу та паркуру.
«2012 рік оголошений нашим Президентом Віктором Януковичем – Роком спорту та здорового способу життя. В області під керівництвом губернатора Олександра Вілкула реалізується низка програм з розвитку професійного спорту та спортивної інфраструктури. Особлива увага приділяється популяризації здорового способу життя серед молоді та громадян Дніпропетровщини.
Спортивний фестиваль «Mix Battle Fest» є одним із прикладів роботи обласної влади у цьому напрямку», – сказала заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.
Усі бажаючі запрошуються на фестиваль «Mix Battle Fest», який відбудеться 19 лютого 2012 року з 12:00 до 17:00 у гімнастичній залі СК «Славутич» Дніпропетровського державного інституту фізичної культури та спорту (вул. 6-й Стрєлкової Дивізії, 11).

Контактна особа для представників ЗМІ:
Постольник Назарій Ігорович (067-133-00-78)


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Обращались ли Вы к астрологам, гадалкам, магам, хиромантам, знахарям?

Никогда не обращался
Для предсказания будущего
Они решили мою проблему
Они меня обманули
Для составления астропрогноза
Приворотов, наведения порчи
Я сам астролог и/или гадалка и/или маг и/или хиромант и/или знахарь