Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 10
Всех: 11

Наши именинники


Именинников сегодня нет

У Дніпропетровську почне працювати комплекс з безвідходної переробки використаних акумуляторів

8-02-2012, 18:59
У Дніпропетровську почне працювати комплекс з безвідходної переробки використаних акумуляторівОлександр Вілкул: «Уже за кілька місяців у Дніпропетровську почне працювати перший в Україні та СНД сучасний високотехнологічний виробничий комплекс з безвідходної переробки використаних акумуляторів»

«У рамках Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровщини обласна влада реалізує ряд екологічних програм. Вони скеровані на те, щоб зменшити шкідливі викиди у довкілля. Проект з будівництва сучасного високотехнологічного комплексну безвідходної переробки використаних акумуляторів вигідний для нашого регіону як в економічному, так і в екологічному аспекті. Екологічно чисте виробництво було головною умовою з боку обласної влади при проектуванні та будівництві цього Комплексу. Потужність підприємства дозволить за рахунок екологічно чистої, безвідходної переробки вирішити проблему утилізації старих акумуляторів в Україні», – сказав Олександр Вілкул.
Це буде перший в Україні та СНД Комплекс з безвідходної переробки акумуляторів. Він запрацює у травні 2012 року. За принципом закритого циклу на ньому будуть перероблятися усі складові акумуляторів, у тому числі й електроліт, якого щорічно у навколишнє середовище на території України потрапляє більше 20 тисяч тонн.
У процесі переробки акумуляторів буде вироблятись свинець, який використовуватимуть у виробництві нових акумуляторів, кристалічний сульфат натрію для використання у виробництві скла, а також гранульований поліпропілен та шлак для використання у дорожньо-будівельній промисловості.
Згідно з проектом у виробництві буде використовуватися вода лише від атмосферних опадів – дощу та снігу. Відтак стоків технологічної води назовні у довкілля на підприємстві не буде зовсім.
Виробнича потужність комплексу розрахована на переробку 40 тисяч тонн використаних акумуляторів – це близько 3 млн одиниць – на рік. Наразі в Україні підлягає утилізації 5-6 млн одиниць акумуляторів.
Збудоване з «нуля» нове підприємство забезпечить створення щонайменше 300 нових робочих місць з високим рівнем заробітної плати, в тому числі для випускників двох провідних дніпропетровських вишів – Українського державного хіміко-технологічного університету та Національної металургійної академії України.
Обсяг інвестицій, вкладених у будівництво Комплексу з безвідходної переробки акумуляторів становить 775 млн грн. Після виходу Комплексу на проектну потужність виробництва надходження до бюджету й позабюджетних фондів (пенсійний фонд, фонд соціального страхування, тощо) становитимуть понад 50 млн грн на рік.
«Ми вдячні обласній владі та губернатору Олександру Вілкулу за підтримку нашого проекту щодо будівництва цього сучасного високотехнологічного Комплексу та готові до подальшої ефективної співпраці у рамках соціального партнерства задля розвитку Дніпропетровщини й України», - сказав президент міжнародної науково-промислової корпорації «Веста» Віктор Дзензерський.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какая мобильная связь, по Вашему мнению, самая качественная?

Kyivstar
МТС
life:)
Я не пользуюсь мобильной связью
Beeline
Peoplenet
Укртелеком/UTEL