Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 25
Всех: 26

Наши именинники


FrancuZ (33)

У 2011 році на Дніпропетровщині на 42% знизився показник загибелі дітей під час надзвичайних ситуацій

3-02-2012, 00:01
У 2011 році на Дніпропетровщині на 42% знизився показник загибелі дітей під час надзвичайних ситуаційУ 2011 році на Дніпропетровщині на 42% зменшилася кількість надзвичайних ситуацій. Настільки ж знизився показник загибелі дітей під час надзвичайних ситуацій. Зокрема, у порівнянні з 2010 роком кількість надзвичайних ситуацій в області скоротилася з 17 до 10, а інших надзвичайних випадків – з 16 тис 347 до 15 тис 749.

«Попередження та ліквідація надзвичайних ситуацій завжди перебуває на особливому контролі обласної влади. Щороку ми технічно посилюємо рятувальні загони – закуповуємо нове обладнання, впроваджуємо новітні сучасні технології.
Завдяки цьому в області вдалося на 15% знизити показники загибелі людей, у тому числі на 42% - дітей, під час надзвичайних ситуацій», – сказав Олександр Вілкул.У 2011 році на Дніпропетровщині на 42% знизився показник загибелі дітей під час надзвичайних ситуацій
Торік з обласного бюджету в рамках регіональної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту в Дніпропетровській області на 2011 – 2015 роки виділено 1 млн грн. За ці кошти головне управління МНС у Дніпропетровській області закупило для роботи рятувальних підрозділів 5 мотопомп, дизельний генератор, 2 комплекти гідравлічного інструменту, 2 освітлювальні вежі, 9 апаратів на системному повітрі, 16 бензопил, 8 пожежних рукавів, 30 автомобільних радіостанцій. Також для оперативної доставки до місця надзвичайної ситуації (пожежі) особового складу, аварійно-рятувальних інструментів, речовин для гасіння пожеж закуплені п’ять автомобілів пожежної першої допомоги АППД-2(3310) 274.
У 2011 році на Дніпропетровщині на 42% знизився показник загибелі дітей під час надзвичайних ситуаційВикористання в роботі цих технічних засобів на 12% підвищило рівень ефективності аварійно-рятувальних робіт при пожежах та надзвичайних ситуаціях, на 9% – рівень захисту життя та здоров'я рятувальників, на 12% – оперативність реагування на надзвичайні ситуації, на 7% – координацію дій при застосуванні техніки на лісових пожежах.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Будете ли Вы отдыхать этим летом и где?

Поеду на украинский курорт
Поеду за рубеж, в другие страны
Отдыхать буду, но дома
Отдохну на даче
Отправлюсь на деревню к бабушке