Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 21
Всех: 22

Наши именинники


Zoloto55 (39)

Створення ефективної системі "ВНЗ - перше робоче місце"

24-01-2012, 16:17
Створення ефективної системі "ВНЗ - перше робоче місце"Для того, щоб студенти Дніпропетровщини користувалися попитом на ринку праці, за ініціативи губернатора Олександра Вілкула створюється ефективна система «ВНЗ – перше робоче місце»

У рамках комплексної стратегії розвитку регіону та губернаторського проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» Національна металургійна академія України та Національний гірничий університет спільно з провідними підприємствами гірничо-металургійного комплексу, зокрема компанією «Метінвест», об'єднанням «ДТЕК Павлоградвугілля» та підприємством «Дніпросталь», реалізують комплексний проект з підготовки молодих спеціалістів для роботи на цих підприємствах.
«Для того, щоб студенти нашого регіону користувалися попитом на ринку праці, за ініціативи губернатора Олександра Вілкула створюється ефективна система «ВНЗ – перше робоче місце». Такий правильний підхід роботи створює можливості студентам отримувати нові знання відповідно до потреб роботодавця, практикуватись на сучасній техніці, а також значно підвищувати свою кваліфікацію як молодого конкурентоспроможного спеціаліста.
Співпраця Металургійної академії та Гірничого університету з провідними підприємствами – це реальний приклад системної роботи влади у цьому напрямку», – сказав заступник начальника управління науки, вищої та професійно-технічної освіти головного управління освіти та науки облрежадміністрації Олександр Демчик під час наради представників металургійної галузі щодо перспектив організації галузевого партнерства у сфері розробки професійних кваліфікацій в Україні, що пройшла в Дніпропетровську.
«Дніпропетровщина вийшла зараз на свої круги. Вона активна не лише в галузі економіки, але і в галузі освіти – на рівні дошкільної, середньої та вищої. А сьогодні вона стала центром на рівні професійно-технічної освіти», - сказав директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Ярослав Болюбаш.
Цього року такий проект планується реалізувати й з найбільшою енергетичною компанією нашого регіону та країни «Дніпрообленерго». У перспективі такий формат співпраці буде розширений за рахунок партнерства й з іншими підприємствами області. Реалізація таких адресних цільових програм підготовки фахівців гарантують студентам по закінченню вишу працевлаштування та гідний рівень заробітної плати.
У жовтні 2011 року за ініціативи голови облдержадміністрації було відкрито філію кафедри механізації Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (ПДАБА) на підприємстві «Армада» та філію кафедри експлуатації машинно-тракторного парку Дніпропетровського державного аграрного університету (ДДАУ) на базі ТОВ «Агротек».
Згідно з навчальним планом студенти Будівельної академії 4 та 5 курсів будуть відвідувати 2 пари занять 1 раз на тиждень, спеціалізовані групи студентів-магістрів Агроуніверситету навчатимуться протягом 2 пар 1 раз на тиждень. У процесі навчання студенти також проходитимуть виробничу, переддипломну практики, виконуватимуть лабораторно-практичні та дипломні роботи.
Відтепер студенти спеціальності «Будівельні та дорожні машини» ПДАБА та магістри спеціальності «Механізація сільського господарства» ДДАУ відвідують практичні заняття на цих підприємствах і набувають практичні навички роботи з сучасною будівельною та сільськогосподарською технікою. У результаті таких занять Агроуніверситет та Будівельна академія випускатимуть висококваліфіковані кадри, які вміють працювати з сучасною технікою, яку наразі використовують провідні будівельні та сільськогосподарські компанії.
Крім того, минулого року спільно з фондом «Ефективне управління» в області було проведено «Ярмарок вакансій», в якому взяли участь 3 виші й 18 училищ.

Цього року буде створено електронну аналітичну систему «Ярмарок вакансій» для студентів і випускників навчальних закладів.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Стремитесь ли Вы питаться исключительно органическими продуктами, которые не содержат генетически модифицированных организмов и искусственных добавок?

Да, но не всегда получается
Ем все, состав меня не заботит
Никогда не думал(а) о составе продуктов