Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 20
Всех: 21

Наши именинники


FrancuZ (33)

Цього року для прибирання та озеленення доріг між містами області буде закуплено сучасну техніку

24-01-2012, 15:44
Цього року для прибирання та озеленення доріг між містами області буде закуплено сучасну технікуОлександр Вілкул: «Цього року для прибирання та озеленення доріг між містами області буде закуплено сучасну техніку»

Цього року для прибирання та озеленення доріг між містами області буде закуплено сучасну техніку. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул під час наради з питань реалізації проекту будівництва другої черги Південного обходу м. Дніпропетровська.
«За останні два роки в Дніпропетровській області побудовано і відремонтовано майже 3,5 мільйона квадратних метрів доріг. З кожним роком темпи будівництва та ремонту доріг в регіоні збільшуються. Ми повинні утримувати їх в належному стані», – сказав Олександр Вілкул.
Зокрема, в обласному бюджеті передбачено 4,5 млн грн для робіт з озеленення територій навколо доріг області – прибирання сухостоїв та висадку нових дерев, а також придбання для цього сучасної техніки.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Увеличилось ли в последнее время на улицах Верхнеднепровска количество мусора?

Как было раньше, так и сейчас
Немного увеличилось
Стало чище