Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 29
Всех: 30

Наши именинники


Zoloto55 (39)

Навесні розпочнеться будівництво другої черги об’їзної дороги міста Дніпропетровська

24-01-2012, 15:32
Навесні розпочнеться будівництво другої черги об’їзної дороги міста ДніпропетровськаОлександр Вілкул: «Навесні має розпочатися будівництво другої черги об’їзної дороги міста Дніпропетровська»

Навесні має розпочатися будівництво другої черги об’їзної дороги міста Дніпропетровська. Відкрити цю ділянку дороги мають вже в жовтні 2012 року.
Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул під час наради з питань реалізації проекту будівництва другої черги Південного обходу м. Дніпропетровська.
«Це складова частина найбільшого в регіоні інфраструктурного проекту за 20 років незалежності Україна – об'їзної дороги. У минулому році за підтримки нашого Президента Віктора Януковича та Уряду ми побудували першу чергу Південного обходу Дніпропетровська протяжністю 18 кілометрів, яка поєднала два транзитні потоки – з Криворізького та Запорізького напрямків», – сказав Олександр Вілкул. Губернатор також зазначив: «Відкриття першої черги Південного обходу й будівництво його другої черги – це не тільки розвиток транспортної інфраструктури, а також поява нових робочих місць і розвиток бізнесу – відкриття автомийок, заправок, придорожніх кафе – а це зарплата наших земляків і додаткові відрахування до бюджету для розвитку регіону».
Як доповів губернатору начальник служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Микола Сироватський, протяжність другої черги обходу: 6,9 кілометрів нової дороги, та 1,2 кілометри - реконструкція моста. Загальна вартість будівництва – 600 млн грн.
Будівництво другої черги Південного обходу - це ділянка дороги від Запорізького шосе до лівобережних з'їздів з Південного мосту в місті Дніпропетровську, в тому числі і капітальний ремонт дорожнього полотна моста. На цій ділянці буде побудовано дві дворівневі транспортні розв'язки і один шляхопровід. Також планується побудувати радіальну дорогу, яка з'єднає першу чергу об'їзної (дванадцятий кілометр - з'їзд з Сурсько-Литовського) з міською магістраллю - вулицею Героїв Сталінграда.
За підсумками робочої поїздки до Дніпропетровської області Президент України Віктор Янукович підписав доручення, згідно з яким питання про надання державної фінансової підтримки в 2012 році для будівництва другої черги Південного обходу знаходиться в стадії опрацювання з центральними органами влади.
Ключовою ідеєю будівництва другої черги Південного обходу є використання можливостей Південного мосту, який сьогодні практично вільний від авторуху і за технічним станом може бути використаний в реалізації проекту другої черги обходу.
Олександр Вілкул поставив завдання проектному інституту «Дніпродіпродор» до кінця лютого розробити проектно-кошторисну документацію, службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області разом з інститутом – пройти експертизу й затвердити проектно-кошторисну документацію, у першу чергу розглянувши проекти перенесення комунікацій (4 нитки магістральних газопроводів високого тиску, 9 високовольтних ліній електропередач, 5 ліній електропередач, 8 водоводів, 28 кабелів зв'язку, 1 газопровід середнього тиску).
Одне з найважливіших завдань, яке необхідно вирішити в процесі проектування, це місце, звідки буде братися ґрунт для підсипання. Рішенням може бути або відкриття нових кар'єрів у районі Дніпропетровська, або використання привізного ґрунту, у тому числі можливо й річкового піску.
Олександр Вілкул визначив перед учасниками наради ряд першочергових завдань. Це, зокрема, визначення замовника робіт щодо будівництва дороги Знам'янка - Луганськ - Ізварине на ділянці Південного обходу в межах міста Дніпропетровська, відведення земельних ділянок під будівництво. Губернатор також поставив завдання перед керівництвом міста Дніпропетровська – на належному рівні організувати відселення жителів, чиї будинки потрапили в зону будівництва дороги.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Где Вы познакомились со своим мужем (женой) или другом (подругой)?

В школе (вузе)
На работе
В интернете
В гостях
В клубе (ресторане или кафе)
В другом месте
На улице
На отдыхе
В транспорте