Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 0
Отсутствуют.
Гостей: 17
Всех: 17

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Для підвищення якості роботи дозвільних центрів на Дніпропетровщині впроваджуються новітні технології

20-01-2012, 19:19
Для підвищення якості роботи дозвільних центрів на Дніпропетровщині впроваджуються новітні технологіїЗа дорученням губернатора Олександра Вілкула 18 січня у приміщенні Дніпропетровської облдержадміністрації пройшов семінар щодо організації електронного документообігу та автоматизованого обміну даними між місцевими дозвільними центрами та дозвільними органами. Участь у семінарі узяли заступник голови облдержадміністрації Геннадій Темник, керівники структурних підрозділів ОДА, а також адміністратори дозвільних центрів регіону та відповідальні працівники дозвільних органів Дніпропетровської області.
Основна мета семінару – забезпечення організації електронного документообігу та автоматизованого обміну даними між місцевими дозвільними центрами та дозвільними органами.
З 1 січня 2012 року на Дніпропетровщині всі дозвільні документи видаються виключно державними адміністраторами через дозвільні центри.
«За дорученням губернатора Олександра Юрійовича Вілкула на Дніпропетровщині впроваджується система електронного документообігу та автоматизованого обміну даними між державними адміністраторами і місцевими дозвільними органами. Це дозволить оптимізувати процес видачі дозвільних документів, надання адміністративних та муніципальних послуг», - сказав виконуючий обов’язки начальника управління розвитку споживчого ринку облдержадміністрації Олег Гавріш. Електронна система документообігу створює оптимальні умови для ефективної роботи дозвільних центрів і дозволяє виключити суб’єктивний людський фактор, що впливає на швидкість та якість надання послуг.

Довідка:
З 2010 року за завданням губернатора Олександра Вілкула в усіх містах та районах Дніпропетровської області створено 35 дозвільних центрів, в яких працюють 53 державних адміністратори. У цих дозвільних центрах згідно з чинним законодавством надаються 22 види дозволів у районах та 24 – у містах.
З січня 2012 року розпочав роботу Обласний дозвільний центр, на базі якого видаються документи дозвільного характеру 11 територіальних органів центральних органів виконавчої влади. Обласний дозвільний центр створено на базі Центру дозвільних процедур «Єдиний офіс» Дніпропетровської міської ради за адресою: місто Дніпропетровськ проспект імені «Газети «Правда»,42.

Для підвищення ефективності роботи дозвільних центрів області за дорученням губернатора Олександра Вілкула в жовтні 2010 року в усіх місцевих дозвільних центрах встановлено спеціальне програмне забезпечення «Система моніторингу роботи дозвільних центрів районів і міст Дніпропетровської області та обліку дозвільних процедур», що дозволяє облдержадміністрації здійснювати щоденний контроль за станом розгляду заяв та документів.
Для контролю за роботою дозвільних центрів області працює «гаряча лінія»: (056) 742-70-87, а також в обласному дозвільному центрі - (056) 726-30-69.
За результатами аналізу роботи державних адміністраторів місцевих дозвільних центрів у програмі електронного моніторингу встановлено, що з початку 2011 року місцевими дозвільними центрами видано 15 656 документів, з яких 13 165 або 84,1% - достроково, а решта – з додержанням термінів.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Испытываете ли Вы ностальгию по школьным годам и в чем это выражается?

Ностальгии не испытываю
Во всем этом вместе взятом
Во встречах с одноклассниками
В посещении вечеров выпускников
В телефонных разговорах с одноклассниками