Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 0
Отсутствуют.
Гостей: 8
Всех: 8

Наши именинники


Именинников сегодня нет

пПозитивна робота Дніпропетровської облдержадміністрації щодо влаштування дітей у прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу

17-01-2012, 20:56
пПозитивна робота Дніпропетровської облдержадміністрації щодо влаштування дітей у прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типуЮрій Павленко позитивно відзначив роботу Дніпропетровської облдержадміністрації щодо влаштування дітей у прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу

Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко позитивно відзначив роботу Дніпропетровської облдержадміністрації щодо влаштування дітей у прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу. Про це він заявив на брифінгу в Києві. Зокрема, Юрій Павленко зазначив, що Президент України Віктор Янукович позитивно оцінює результати роботи місцевих органів влади в листопаді-грудні 2011 року із забезпечення права дитини-сироти на виховання в сім'ї.
Говорячи про позитивні результати роботи у 2011 році щодо влаштування дітей у прийомні сім'ї та дитбудинки сімейного типу, Юрій Павленко звернув особливу увагу на діяльність Дніпропетровської ОДА – в області протягом року у прийомні сім'ї та дитбудинки сімейного типу влаштували вдвічі більше дітей, ніж у 2010 році. Зокрема, у 2011 році у прийомні сім'ї та дитбудинки сімейного типу області влаштовано 261 дитину, у 2010 році – 129.
За ініціативи губернатора Олександра Вілкула спільно з Фондом «Розвиток України» на Дніпропетровщині розроблена та реалізується Програма усиновлення та інших форм сімейного виховання «Родина для дитини». Це перший системний регіональний проект в Україні з розвитку сімейних форм виховання.
Олександр Вілкул поставив завдання щороку влаштовувати близько 20% вихованців державних установ (тобто близько 400 дітей на рік) у сімейні форми виховання та усиновлення. Причому перевага віддається національному усиновленню. Таким чином, протягом п'яти років це питання буде вирішено.
За словами Уповноваженого Президента з прав дитини, станом на 1 січня 2012 року в Україні у прийомних сім'ях і дитячих будинках сімейного типу (ДБСТ) виховується 9905 дітей; створено 594 дитбудинків сімейного типу та 3430 прийомних сімей. На Дніпропетровську область припадає десята частина з усіх створених в Україні ДБСТ, прийомних сімей та влаштованих до цих форм виховання дітей.
У Дніпропетровській області функціонує 59 дитячих будинків сімейного типу та 290 прийомних сімей, в яких виховується 927 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Тільки в 2011 році створено 20 ДБСТ та 69 прийомних сімей.
Для створення ДБСТ у 2011 році придбано 4 будинки, а в 2012 році планується придбати ще 10 будинків.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какому почтовому сервису Вы отдаете предпочтение?

Yandex
Gmail