Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 0
Отсутствуют.
Гостей: 19
Всех: 19

Наши именинники


Именинников сегодня нет

роз'яснювальна робота серед населення про надання житлових субсидій

17-01-2012, 20:37
роз'яснювальна робота серед населення про надання житлових субсидійВячеслав Задорожний: «Керівники міст та районів Дніпропетровської області мають посилити роз'яснювальну роботу серед населення про надання житлових субсидій»

Перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний доручив керівникам міст та районів Дніпропетровської області посилити роз'яснювальну роботу серед населення про надання житлових субсидій. Про це він повідомив під час селекторної наради з міськими головами та головами райдержадміністрацій.
«З 1 січня 2012 року Уряд спростив умови для отримання субсидій на сплату житлово-комунальних послуг. Тому серед населення необхідно проводити роз’яснювальну роботу. Усі, хто має право на субсидію, повинні її отримувати. Губернатор Олександр Вілкул особисто контролює хід надання субсидій в області», – зазначив Вячеслав Задорожний.
Зокрема, сім’ї, до складу яких входять діти або інваліди І та ІІ груп та дохід яких на одну особу не досягає прожиткового мінімуму, сплачуватимуть за житлово-комунальні послуги 10% середньомісячного сукупного доходу. Раніше для отримання субсидії дохід таких сімей не повинен був перевищувати 50% прожиткового мінімуму на одну особу. Наразі в області налічується 26 тис сімей, які мають отримувати таку субсидію.
Перерахунок розміру субсидій для сімей, які отримували субсидії проведено автоматично, без додаткових звернень громадян.
Також вперше за роки незалежності субсидію можуть отримувати і студенти вищих навчальних закладів, які проживають у гуртожитках. Загалом в області мешкають у гуртожитках ВНЗ 12,7 тис студентів. Тепер вони будуть сплачувати за житлово-комунальні послуги 15% середньомісячного доходу.
Вячеслав Задорожний доручив міським головам та головам райдержадміністрацій активізувати роз’яснювальну роботу серед студентів, які мають право отримувати субсидію.

Довідка:

Загалом в області субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримують більше 114 тис сімей.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Довольны ли Вы качеством предоставляемых услуг ЖКХ?

Недоволен(льна)
Все неплохо, но могло бы быть и лучше
Я об этом не задумывался(лась)