Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 13
Всех: 14

Наши именинники


Именинников сегодня нет

На Дніпропетровщині завершився процес затвердження місцевих бюджетів на 2012 рік

16-01-2012, 23:20
На Дніпропетровщині завершився процес затвердження місцевих бюджетів на 2012 рікОлександр Вілкул: «На Дніпропетровщині завершився процес затвердження місцевих бюджетів на 2012 рік»

На Дніпропетровщині завершився процес затвердження місцевих бюджетів на 2012 рік. На сесіях місцевих рад прийняті всі 389 місцевих бюджетів області. Про це повідомив губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул.
«Сьогодні, 13 січня 2012 року, в Дніпропетровській області завершився процес затвердження місцевих бюджетів на 2012 рік. Затверджені всі 389 місцевих бюджетів. Процес, який розпочався 27 грудня 2011 року із затвердження обласного бюджету, тривав менше трьох тижнів», – сказав Олександр Вілкул.
Упродовж грудня 2011 року тривала копітка робота обласної державної адміністрації, обласної ради, всіх місцевих органів влади й самоврядування щодо формування основного фінансового документу для кожного міста, району, села й селища області.
«Що стосується обласного бюджету на 2012 рік, то він є важливим механізмом виконання завдань, які визначені Президентом України Віктором Януковичем у Національному плані на 2012 рік із впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки та Комплексною стратегією розвитку Дніпропетровщини. Ці документи є нашою дорожньою картою і нашим регіональним втіленням реформ Президента в області», – сказав Олександр Вілкул.
Обсяг доходів обласного бюджету на 2012 рік визначено виходячи з тенденцій надходжень у 2011 році та змін до Бюджетного кодексу України в частині збільшення до 50% нормативу відрахувань до обласного бюджету податку з доходів фізичних осіб для областей, у яких реалізується пілотний проект із реформування системи охорони здоров’я. Доходи обласного бюджету на 2012 рік заплановані в сумі 3,4 млрд грн, із них надходження податку з доходів фізичних осіб – 2,9 млрд грн (85%).
У видатковій частині обласного бюджету, перш за все, враховано потребу в коштах для підвищення заробітної плати працівникам бюджетних установ відповідно до вимог законодавства, виплати стипендій студентам вищих навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації та оплати комунальних послуг і енергоносіїв бюджетних установ і організацій.
У 2012 році планується продовжити дію регіональних програм, які реалізуються в рамках Комплексної стратегії розвитку регіону. Ці програми мають середньострокову та довгострокову перспективу й направлені на виконання конкретних завдань у тих чи інших сферах розвитку області.
Зокрема, видатки бюджету розвитку обласного бюджету в 2012 році планується скерувати на ті об’єкти тепло-, водопостачання та житлового будівництва, які визнані першочерговими і перебувають на завершальній стадії будівництва або реконструкції та можуть бути введені в експлуатацію в 2012 році.
Щодо коштів обласного екологічного фонду на 2012 рік, то пріоритетними залишаються заходи з покращення екологічного стану в області, особливо якості питної води (зокрема, встановлення систем доочистки води в школах, садочках, лікарнях), стану очисних споруд та каналізаційних мереж.
Субвенції з державного бюджету враховані в показниках на 2012 рік в обсязі 3,5 млрд грн, з них на виконання державних програм соціального захисту населення – 2,9 млрд грн.
Крім соціальних субвенцій у наступному році заплановані з державного бюджету субвенції на:
- будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності (161,8 млн грн.);
- продовження будівництва автомобільної дороги в м.Дніпропетровську на ділянці від вул. Кайдацький шлях до автомобільної дороги Київ-Луганськ-Ізварине (300 млн грн.).
Також у держбюджеті передбачено субвенцію бюджету міста Жовті Води у розмірі 13,5 млн грн на заходи щодо радіаційного захисту населення.
Уперше у наступному році по галузі «Охорона здоров’я» передбачено 4 субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Дніпропетровської області на загальну суму 134 млн грн.
Дніпрооблдержадміністрація


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Что Вы делаете с купленными Вами и прочтенными книгами?

Не покупаю книг
Передаю друзьям и знакомым
Отдаю на благотворительные мероприятия
Просто выбрасываю
Оставляю в людных местах