Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 9
Всех: 10

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Задорожний привітав правоохоронців Дніпропетровщини з 20-річчям української міліції

25-12-2011, 00:36
Задорожний привітав правоохоронців Дніпропетровщини з 20-річчям української міліції За дорученням Олександра Вілкула В'ячеслав Задорожний привітав правоохоронців Дніпропетровщини з 20-річчям української міліції

За дорученням губернатора Олександра Вілкула перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації В'ячеслав Задорожний привітав працівників правоохоронних органів області з 20-річчям української міліції. В урочистостях, які пройшли в Дніпропетровському академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка, взяли участь начальник ГУМВС України в Дніпропетровській області Віктор Бабенко, начальник Управління МВС України на Придніпровській залізниці Сергій Уласевич, прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук, Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко, митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней.
«Зміцнення законності та правопорядку в державі, підвищення ефективності боротьби зі злочинністю та корупцією – один із пріоритетних напрямків державної політики нашого Президента Віктора Федоровича Януковича, а також діяльності всіх державних органів влади. У Дніпропетровській області під керівництвом Олександра Вілкула налагоджено ефективну взаємодію правоохоронних органів і регіональної влади у протидії злочинності, - сказав В'ячеслав Задорожний.
За ініціативи Олександра Вілкула в області розроблена та реалізується Регіональна програма профілактики правопорушень на 2011-2015 роки. Реалізація зазначеної програми вже дала відчутні результати. За підсумками 11 місяців 2011 року рівень тяжких та особливо тяжких злочинів знижений на 20%, а розкривання злочинів підвищена на 7,5%. За 11 місяців поточного року розкрито 28 898 злочинів, з них тяжких та особливо тяжких – 10 337.
«За цими цифрами стоять життя і безпека тисяч наших громадян, а також високий професіоналізм правоохоронців регіону», - сказав В'ячеслав Задорожний.
Обласна влада приділяє значну увагу модернізації матеріально-технічної бази територіальних підрозділів МВС у Дніпропетровській області. Зокрема, в рамках соціального партнерства обласної влади та регіонального бізнесу в області реалізується губернаторський проект «Безпечна місто». У 2010-11 році в рамках проекту для правоохоронних органів було придбано 96 нових спецавтомобілів, які обладнані GPS-навігацією і сучасними засобами зв'язку. Нові автомобілі отримали підрозділи МВС Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Дніпропетровська, Нікополя, Новомосковська, Павлограда і ця програма буде продовжена нами в наступному році.
Також в області з ініціативи Олександра Вілкула реалізується пілотний проект з упровадження автоматизованої системи «Служба 102», яка дозволить нарядам міліції приїжджати на місце злочину в межах 5-15 хвилин.
У рамках матеріально-технічної підтримки Управління МВС України на Придніпровській залізниці обласна влада в цьому році (вперше за останні кілька років) виділила додаткові кошти на пально-мастильні матеріали в розмірі 100 тис грн.
Управління МВС України на Придніпровській залізниці обслуговує Дніпропетровську, Запорізьку області, Автономну Республіку Крим, окремі райони Харківської, Херсонської, Миколаївської, Донецької та Кіровоградської областей. Робота співробітників Управління характеризується високим рівнем професіоналізму, оперативністю у розкритті злочинів, злагодженістю дій. Зокрема, розкрито всі 100% тяжких та особливо тяжких злочинів, скоєних на залізниці за 11 місяців цього року. Загалом з початку року органами та підрозділами Управління розкрито майже 1990 злочинів, а сума відшкодованих збитків перевізникам і державі становить майже 2 млн грн.
Під час урочистостей перший заступник голови облдержадміністрації В'ячеслав Задорожний за дорученням губернатора вручив кращим працівникам міліції відзнаки, нагороди та цінні подарунки. «Ми високо цінуємо вашу напружену працю, при виконанні якої ви часом забуваєте про відпочинок, сон, власні сім'ї, піклуючись про спокій і безпеку громадян. Спасибі вам за те, що гідно несете свою службу. Ми пам'ятаємо про співробітників міліції, загиблих при виконанні службових обов'язків. Тих, хто, не роздумуючи, ризикував своїм життям. Світла їм пам'ять і наша нескінченна вдячність. У цей святковий день бажаю вам щастя, сімейного благополуччя, професійних досягнень, нових звершень та невичерпної життєвої енергії!», - сказав В'ячеслав Задорожний.

ДОВІДКА
День української міліції відзначається щорічно 20 грудня у день прийняття Верховною Радою України в 1990 році Закону України «Про міліцію» згідно з Указом Президента України «Про День міліції» від 17 листопада 1992 року.

Дніпрооблдержадміністрація


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Назовите главную, на Ваш взгляд, беду современного украинского общества

Привычка к коррупции и воровству
Пропасть между властью и народом
Низкий уровень образования и бытовой культуры
Отсутствие национальной идеи
Разделение на Восток и Запад
Деньги стали значить слишком много
Заниженная самооценка украинцев
Другое