Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 0
Отсутствуют.
Гостей: 16
Всех: 16

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Емомалі Рахмон та Олександр Вілкул відвідали Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова та конструкторське бюро «Південне» імені М.К.Янгеля

16-12-2011, 14:18
Емомалі Рахмон та Олександр Вілкул відвідали Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова та конструкторське бюро «Південне» імені М.К.ЯнгеляГолова облдержадміністрації Олександр Вілкул та генеральний директор Південного машинобудівного заводу імені О.М. Макарова Віктор Щеголь та генеральний директор ДП «Конструкторське бюро «Південне» Олександр Дегтярев ознайомили Президента Республіки Таджикистан з роботою підприємства та його перспективами. У заході також узяв участь Президент України 1994-2005 років Леонід Кучма.
«Дніпропетровщина є одним з провідних центрів ракетобудування в світі. Дніпропетровськ – космічна столиця України. Розвиток космічної галузі, високих технологій, точного машинобудування є одним з пріоритетів Комплексної стратегії розвитку регіону», – сказав Олександр Вілкул.
Розвиток ракетобудування отримав активну підтримку нашого Президента Віктора Федоровича Януковича, Уряду України та регіональної влади. Зокрема, одним з пріоритетних у цьому напрямку є розвиток у освітнього кластера, підготовка висококваліфікованих кадрів для космічної галузі та підтримка грантами обласної влади досліджень і розробок молодих вчених.
Емомалі Рахмон оглянув виробництво ракето-космічної техніки, виробництво та готові зразки конверсійної продукції – трактор, екскаватор,тролейбус, трамвай, елементи вітроенергетичної установки Т600.
«Завдяки високотехнологічному обладнанню та високій кваліфікації персоналу підприємства на орбіту виведено понад 400 космічних апаратів та запущено 125 ракетоносіїв. Саме завдяки Південмашу Україна є п'ятою у світі космічною державою. Для нас велика честь, що сьогодні Президент Таджикистану відвідує це підприємство. Ми розраховуємо на розвиток взаємин з Таджикистаном у сфері точного машинобудування та високих технологій», – наголосив Олександр Вілкул.

Дніпрооблдержадміністрація


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
# 1 Автор: vigo (16 декабря 2011 17:35)
  
Аватар пользователя
Группа: Посетители
Регистрация: 24.05.2011
Новость! адназначна обсудим?
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какую сумму из собственных доходов Вы готовы в год тратить на благотворительность?

До 100 гривен
До $100
Считаю благотворительность глупой затеей
Не более $500
Не менее $500