Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 38
Всех: 39

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Президент України Віктор Янукович провів нараду щодо завершення будівництва першої черги об’їзної дороги Дніпропетровська

8-12-2011, 19:52
Президент України Віктор Янукович провів нараду щодо завершення будівництва першої черги об’їзної дороги ДніпропетровськаПрезидент України Віктор Янукович провів нараду щодо завершення будівництва першої черги об’їзної дороги Дніпропетровська. У нараді взяли участь голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул, міністр фінансів Федір Ярошенко, голова Державного агентства автомобільних доріг Володимир Демішкан, голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод та Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко.
Наразі збудовано першу чергу об’їзної дороги Дніпропетровська протяжністю 18 км. На цій ділянці дороги побудовано міст через річку Мокра Сура, три шляхопроводи та три дворівневі розв'язки. Наразі залишилося провести технічні випробовування мосту та шляхопроводів, а також забезпечити усадку верхнього шару дорожнього покриття, після чого по новій дорозі почнеться рух автотранспорту.
У ході наради Глава держави дав відповідні доручення щодо завершення першої черги об’їзної дороги Дніпропетровська та будівництва другої черги, яка запланована на наступний рік.
Будівництво об’їзної дороги навколо Дніпропетровська реалізується за підтримки Президента України Віктора Януковича. Під час робочого візиту Глави держави до Дніпропетровська 12 жовтня 2010 року Олександр Вілкул презентував проект будівництва цього важливого інфраструктурного об’єкту. За результатами наради Президент дав доручення Уряду виділити необхідні кошти на реалізацію проекту з тим, щоб всі ділянки об’єкту були здані в експлуатацію до 2015 року, а перша – вже наприкінці 2011 року.
На виконання доручення Президента України для будівництва об’їзної в 2011 році Урядом було виділено 810 млн грн. Збудована в цьому році перша частина об’їзної дозволить вивести за межі Дніпропетровська 7,5 тисяч одиниць транзитного транспорту на добу, що рухається у Криворізькому та Запорізькому напрямках. Це дозволить на чверть (або на 225 тонн щорічно) зменшити шкідливі викиди транзитного транспорту в атмосферне повітря в межах Дніпропетровська.

Дніпрооблдержадміністрація


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какую воду Вы пьете?

Фильтрованную
Бутилированную
Какую придется