Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 0
Отсутствуют.
Гостей: 4
Всех: 4

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Дніпропетровщина отримала членство в Асоціації Європейських Регіонів

1-12-2011, 13:36
Дніпропетровщина отримала членство в Асоціації Європейських РегіонівНа засіданні Генеральної Асамблеї Європейських Регіонів Дніпропетровщину представили як члена Асоціації. Відтепер наш регіон буде запрошуватися на всі заходи, які проходитимуть за участі АЄР. Це дозволить покращити зв’язки з регіонами та організаціями інших держав. Наразі Дніпропетровщина вже отримала перше запрошення на З’їзд членів АЄР, який відбудеться 12 грудня в м. Брюсселі.

На з’їзді членів АЄР в м. Брюсселі буде розглянуто питання спільного партнерського управління в рамках створення сильної Європи, члени Асоціації Європейських Регіонів обміняються досвідом щодо співпраці на принципах партнерства та порозуміння, об’єднання ресурсів та зусиль задля спільного розвитку.
«Дніпропетровщина активно, системно та успішно співпрацює з різними країнами, регіонами та інвесторами. Область є найбільш інвестиційно привабливою серед регіонів України. Саме на Дніпропетровщину серед усіх регіонів України припадає найбільший обсяг прямих іноземних інвестицій. Наразі він становить понад 8 млрд доларів США. Тож наш регіон
є інвестиційними воротами України – воротами, які відкриті для притоку іноземних інвестицій. Дніпропетровщина розширює зв’язки, запроваджує нові проекти задля створення міцних міждержавних відносин. Членство в Асоціації Європейських регіонів – це ще один крок до зміцнення та розширення європейських зв’язків нашого регіону та України», – сказав Олександр Вілкул.
В області проведено масштабну роботу щодо покращення інвестиційного клімату та запровадження європейських стандартів роботи органів влади у сфері дозвільних та адміністративних послуг для бізнесу. Зокрема, у кожному місті й районі створені дозвільні центри, які за принципом «єдиного вікна» видають дозвільну документацію підприємцям. Їх роботу в он-лайн режимі контролює інформаційно-ресурсний центр «Відкрита влада» при облдержадміністрації.
У грудні минулого року в області створене Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство (ДІА), яке надає всебічну інформаційну, методологічну та організаційну підтримку інвестиційним проектам від стадії їх виникнення як ідеї до початку їх реалізації. Наразі в області створені портфелі пропозицій для потенційних інвесторів на 1 млрд доларів США. Основу ефективного сталого розвитку області визначає Комплексна Стратегія розвитку Дніпропетровщини, яка була розроблена за ініціативи губернатора Олександра Вілкула разом з всесвітньовідомою консалтинговою компанією «Монітор Груп» та Фондом «Ефективне управління». При її розробці був застосований проектний підхід та європейський досвід стратегічного планування.
Дніпропетровщина першою серед регіонів України приєдналася до Ініціативи Глобального договору ООН, яким передбачається впровадження високих екологічних та соціальних стандартів у корпоративному секторі. В області реалізується масштабна регіональна екологічна програма щодо зменшення шкідливих викидів і скидів в навколишнє середовище. Наше завдання – до 2015 року зменшити викиди великих промислових підприємств на 30%. Для посилення екологічної політики в регіоні

у травні цього року з ініціативи губернатора Олександра Вілкула була розроблена й прийнята Екологічна програма міста Кривий Ріг, на яке припадає понад 42 % усіх шкідливих викидів області. Це наймасштабніша екологічна програма за роки незалежності України з обсягом фінансування майже 11 млрд грн. У рамках програми обласною й місцевою владою, а також великими промисловими підприємствами Кривбасу буде реалізовано понад 100 проектів.
Дніпропетровщина виробляє 17% всієї промислової продукції України та володіє найпотужнішою сировинною базою – близько 50% корисних копалин нашої країни зосереджені саме на території Дніпропетровщини. Усі проекти і програми, які реалізуються в рамках Комплексної стратегії розвитку регіону, спрямовані на сталий соціально-економічний розвиток регіону та підвищення якості життя наших громадян.
Інтерес представників інших держав до Дніпропетровщини підкріплюється регулярними візитами іноземних делегацій і бізнес-структур. «Наших зарубіжних партнерів приваблює відкритість нашого регіону та новий для українського державного управління проектний підхід, який обласна влада реалізує на практиці. Регіон привабливий своїми потужними ресурсами. У першу чергу – високою кваліфікацією і рівнем освіти його жителів, науково-технічним потенціалом і розвиненою інфраструктурою», – сказав губернатор.

Довідково:

Асоціація Європейських Регіонів є найбільшою незалежною мережею регіонів у Європі. Вона об’єднує 270 регіонів з 34 країн, а також 16 міжрегіональних організацій. Заснована в 1985 році АЄР є форумом для міжрегіонального співробітництва та лобістом регіональних інтересів на європейській арені: АЄР була ключовою у створенні консультативних органів Ради Європи (Конгрес місцевої та регіональної влади) та Європейської комісії (Комітет регіонів).
Країни учасниці Асоціації: Болгарія, Бельгія, Боснія та Герцеговина, Чехія, Кіпр, Данія, Німеччина, Греція, Іспанія, Франція, Вірменія, Хорватія, Ірландія, Італія, Угорщина, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Австрія, Польща, Португалія, Македонія, Румунія, Росія, Грузія, Швеція, Албанія, Словенія, Сербія, Фінляндія, Швейцарія, Туреччина, Україна, Великобританія.
Україна представлена Дніпропетровською, Донецькою, Кіровоградською, Київською, Львівською, Одеською та Херсонською областями.
Президент АЄР – Мішель Сабан.
Віце-президент – Іль-де-Франс

Дніпрооблдержадміністрація


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Как Вы учились в школе?

Был хорошистом
Перебивался с троек на четверки
Я не учился в школе
Часто получал двойки
Получал двойки только по поведению