Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 21
Всех: 22

Наши именинники


FrancuZ (33)

Виділено кошти на розвиток Томаківського району

25-11-2011, 01:55
Виділено кошти на розвиток Томаківського районуОлександр Вілкул: «Для соціально-економічного розвитку Томаківського району в 2011 році з обласного й державного бюджету спрямовано близько 3 млн грн»

Для соціально-економічного розвитку Томаківського району в 2011 році з обласного й державного бюджету спрямовано близько 3 млн грн. Ці кошти дозволили розпочати реалізацію ряду значимих для району проектів. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул під час засідання колегії облдержадміністрації.
Зокрема, за рахунок коштів обласного бюджету (понад 1 млн грн) у районі відкриті 2 дитячі майданчики у селищі Томаківка та селі Добра Надія, придбано сміттєвоз та шкільний автобус, відремонтовано будинок культури в с. Кислувате, проведена реконструкція пам’яток Великої Вітчизняної війни, відремонтовано приміщення Преображенської сільської ради.
За ініціативи Олександра Вілкула на розвиток Томаківського району були спрямовані кошти за рахунок субвенції з держбюджету в розмірі близько 2 млн грн. За ці кошти завершено реконструкцію даху та поточний ремонт приміщень загальноосвітньої школи с. Зоря, у цьому ж селі проводився ремонт проїжджої частини вулиці Сільськогосподарська, у селі Добра Надія триває ремонт школи, у селі Настасівка – дитячого садка «Малятко», проводиться капітальний ремонт водопровідних мереж села Новокиївка та інженерних мереж, водопостачання, водовідведення та котельні дитсадка «Золота рибка» в селі Мирове.
«Обласна влада системно підходить до розвитку всіх територій області. У Томаківському районі ми спрямували кошти на вирішення нагальних питань та розвиток соціальної інфраструктури. Це і ремонт доріг, і реконструкція дитячих садків та шкіл, комунального господарства. Наступного року подібна робота буде продовжена – зокрема, розпочнеться реконструкція дитсадків у селі Настасівка та в райцентрі Томаківка», – сказав Олександр Вілкул.
Томаківський район перевиконав планові показники з благоустрою територій, Про це повідомив голова Томаківської райдержадміністрації Василь Бардадим. Зокрема, цього року в районі висаджено 3 243 дерева (105 % від плану), 2439 кущів (128 % від плану), проведено покіс на площі 390,5 тис кв м, очищено від сміття 33,6 км берегів (133 % від плану), ліквідовано 56 стихійних сміттєзвалищ.
Також для вирішення питань благоустрою району за ініціативи губернатора Олександра Вілкула з обласного екологічного фонду було виділено 250 тис грн. За ці кошти було придбано сучасний сміттєвоз.
За кошти місцевого бюджету (618,1 тис грн) у Томаківському районі виконані ремонтні роботи Вищетарасівської дільничної лікарні, закладів культури, дитсадка та школи, ведеться реконструкція водопровідного господарства, ремонт зовнішнього вуличного освітлення. За сприяння обласної влади в районі відкриті два навчально-виховні комплекси.
Він також додав, що завдяки підтримці губернатора район активно розвивається. Зокрема, обсяг реалізованої промислової продукції в районі у січні – вересні 2011 року зріс у 2,7 рази у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склав 50,1 млн грн. У січні – жовтні 2011 року на 1,9 % збільшилися обсяги виробництва сільськогосподарської продукції сільгосппідприємствами.
Виробництво м’яса зросло на 34,6% порівняно з аналогічним періодом 2010 року, виробництво молока – на 3,5%, яєць – на 3,4%.
За січень-червень цього року в районі зросли на 32,7% обсяги інвестицій в основний капітал і склали 8,1 млн грн. За цей період на 12,9% зросла в районі середньомісячна заробітна плата, яка становить більше 1,5 тис грн, проте цей рівень продовжує лишатися нижчим за показники середньої зарплати по області (понад 2600-2700 грн). Губернатор акцентував особливу увагу, поставивши перед керівництвом району завдання вжити заходів щодо підвищення рівня зарплати в районі. Також Олександр Вілкул наголосив на необхідності активізувати роботу щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, розробити середньострокову програму з розвитку молочного скотарства з фінансуванням з районного бюджету, приділяти більше уваги проведенню в районі різноманітних спортивних змагань, визначити туристичні об’єкти, які можуть зацікавити туристів та розробити туристичні маршрути.

Довідка:
У Томаківському районі проживає 26 тис осіб. Значне місце в економіці району займає сільське господарство. Сільгосппідприємства спеціалізуються на виробництві зерна, м'яса, молока, яєць, вирощуванні технічних та овочевих культур. Сільськогосподарські угіддя становлять 94,7 тис га, з них орної землі – 84,2 тис га, під пасовищами – 9,3 тис га, багаторічними насадженнями – 1,1 тис га.
Зрошуваних земель в районі 12,2 тис га.

Дніпрооблдержадміністрація


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Что для Вас День Независимости Украины?

Обычный выходной день
Важный праздник для меня лично
Мне все равно
Я до сих пор ностальгирую по СССР
Возможность уехать за город