Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 4
Всех: 5

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Жовті Води – перше місто на Дніпропетровщині, в якому в усіх дитсадках встановлені фільтри з доочистки води

4-11-2011, 17:46
Жовті Води – перше місто на Дніпропетровщині, в якому в усіх дитсадках встановлені фільтри з доочистки водиУ рамках регіональної програми «Питна вода Дніпропетровщини», започаткованої губернатором Олександром Вілкулом, у місті Жовті Води в усіх 12 дитячих садках, в яких виховується майже 2 тис дітей, встановлені фільтри з доочистки питної води. За сприяння Олександра Вілкула з обласного бюджету було виділено 455 тис гривень на доочищення питної води в дитячих садках міста.
«Жовті води першими виконали моє завдання щодо встановлення фільтрів з доочистки води. Тепер у садочках міста діти будуть пити чисту воду. До кінця року в усіх дитсадках ще трьох промислових міст області, зокрема, Дніпропетровську, Кривому Розі, Дніпродзержинську, будуть встановлені очисні фільтри води», - зазначив губернатор Олександр Вілкул під час робочої поїздки в Жовті Води.
В області розпочато реалізацію програми «Питна вода Дніпропетровщини».
Реалізація зазначеного проекту проходить у рамках програми «Питна вода Дніпропетровщини». Термін реалізації проекту – 2 роки. Він охопить дитсадки, школи та інтернати ще в трьох містах області. Серед цих міст – Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ. Проект буде реалізовано в два етапи. Цього року система доочистки води буде встановлена на харчоблоках 374 дитячих садків, які відвідують майже 60 тисяч малюків. Наступного року проект охопить 373 школи, в яких навчаються майже 166 тисяч учнів та 31 інтернат, в якому виховується майже 5,5 тисяч дітей.
Загальна вартість проекту 28 млн грн, з яких 14 млн грн з бюджетів усіх рівнів планується залучити до кінця поточного року. Сума першого траншу, передбачена на реалізацію проекту в обласному бюджеті, становить 4,3 млн грн.
Ще 1,1 млн грн надійде з державного бюджету, 5,1 млн грн – візьмуть на себе місцеві бюджети.

Дніпрооблдержадміністрація


Обсудить на форуме (1)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какую воду Вы пьете?

Фильтрованную
Бутилированную
Какую придется