Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 5
Всех: 6

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Олександр Вілкул: «На проекти розвитку Вільногірська центральна й обласна влада за два роки виділили майже 13 млн грн»

4-11-2011, 16:47
Олександр Вілкул: «На проекти розвитку Вільногірська центральна й обласна влада за два роки виділили майже 13 млн грн»Про це голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул повідомив під час свого робочого візиту до міста Вільногірськ.
«На проекти розвитку Вільногірська центральна й обласна влада за два роки виділили майже 13 млн грн. Тож ми маємо позитивну тенденцію щодо збільшення бюджету розвитку міста Вільногірськ за кошти державного й обласного бюджетів.
Наступного року ця практика буде продовжена. Зокрема, лише на будівництво другої черги окружної дороги міста – вулиці Привокзальної – планується виділити понад шість мільйонів гривень», - наголосив Олександр Вілкул.
Минулого року з державного та обласного бюджетів на проекти розвитку міста Вільногірськ було виділено 4,7 млн грн. З них:
• понад 2 млн грн було спрямовано на будівництво сучасної модульної котельні №1 у рамках Програми з модернізації системи теплопостачання Вільногірська;
за 242 тис грн було капітально відремонтовано два багатоповерхових будинки (по вул.Варена,13/7 та Жовтневій, 5) та 10 ліфтів у трьох багатоповерхівках (по вул. Леніна, 77 – 3 ліфти, по проспекту Миру, 13 – 4 ліфти, по проспекту Миру, 15 – 3 ліфти);
2,350 млн грн було виділено на реконструкцію каналізаційного колектора, який пролягає по вулицях Ленінського Комсомолу, Гагаріна й Промисловій (2,129 млн грн), та розробку проектної документації на будівництво полігону для твердих побутових відходів міста (220 тис грн).
В 2011 році з державного та обласного бюджетів за ініціативи губернатора Олександра Вілкула було виділено майже вдвічі більше, ніж в 2010 році – 8,3 млн грн. З них:
5,5 млн грн виділено на будівництво сучасної модульної котельні №3;
0,9 млн грн – на будівництво окружної дороги міста – вулиці Привокзальної;
• 1,8 млн грн – на реконструкцію каналізаційного колектора який пролягає по вулицях Ленінського Комсомолу, Гагаріна й Промисловій;
• 100 тис грн – на спорудження двох дитячих майданчиків.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Увеличилось ли в последнее время на улицах Верхнеднепровска количество мусора?

Как было раньше, так и сейчас
Немного увеличилось
Стало чище