Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 32
Всех: 33

Наши именинники


FrancuZ (33)

Олександр Вілкул: «Вільногірськ отримав першу чергу окружної дороги»

4-11-2011, 16:29
Олександр Вілкул: «Вільногірськ отримав першу чергу окружної дороги»Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул провів виїзну нараду щодо будівництва окружної дороги міста Вільногірськ – вулиці Привокзальної. Окружна міста Вільногірськ – вулиця Привокзальна протяжністю майже 7 км – до 2011 року не мала асфальтобетонного покриття. Це значно ускладнювало проїзд транзитного транспорту. Цьогоріч з ініціативи губернатора Олександра Вілкула з коштів державного бюджету на будівництво дороги було виділено майже 1 млн грн.
Наразі в повному обсязі виконано роботи з будівництва першої черги дороги. Укладено 3,08 тис м2 нового якісного асфальтобетонного покриття протяжністю 1,2 км. «Створення в містах та районах Дніпропетровщини якісних доріг – це один з ключових напрямків діяльності обласної влади. Цього року Вільногірськ отримав першу чергу своєї окружної дороги. Наступного року ми плануємо реалізувати другу чергу будівництва», - наголосив Олександр Вілкул.
Він відзначив, що обласна влада приділяє великої уваги розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури міст і районів області. Зокрема, торік у Вільногірську було відремонтовано вулиці Жовтневу (1,437 тис м2), та Гагаріна (481 м2), а також 690 м2 внутрішньоквартальних вулиць. Цьогоріч були відремонтовані понад 1 тис м2 дорожнього покриття на центральних вулицях – Варена, Леніна та Ленінського Комсомолу.

ДОВІДКА
У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Геннадій Темник, начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Андрій Білоусов, Вільногірський міський голова Віталій Федоренко та інші.
Цього року з ініціативи губернатора Олександра Вілкула на ремонт доріг міст і районів області з бюджетів усіх рівнів виділено рекордну суму – понад 422 млн грн. Це майже в два рази більше, ніж у 2010 році і в три з половиною рази більше, ніж у 2009 році. Торік в області було відремонтовано 1,5 млн. квадратних метрів доріг. У цьому році заплановано відремонтувати 1 млн 700 тис квадратних метрів. На сьогодні план практично виконаний – вже відремонтовано 1 млн 656 тис квадратних метрів дорожнього покриття.
Роботи тривають і незабаром будуть повністю закінчені. Як повідомлялося, губернатор Олександр Вілкул поставив завдання завершити роботи з ремонту й реконструкції доріг у містах і районах області до 15 листопада.

Дніпрооблдержадміністрація


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какую воду Вы пьете?

Фильтрованную
Бутилированную
Какую придется