Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 5
Всех: 6

Наши именинники


Именинников сегодня нет

На Дніпропетровщині працює обласний штаб з координації та контролюю за ходом опалювального сезону

8-10-2011, 00:32
На Дніпропетровщині працює обласний штаб з координації та контролюю за ходом опалювального сезонуШтаб створено за розпорядженням голови облдержадміністрації Олександра Вілкула. Його очолює заступник голови облдержадміністрації Геннадій Темник. Завдання штабу – розпочати вчасно опалювальний сезон у всіх містах та районах області та забезпечити його якісне проходження впродовж осінньо-зимового періоду.

На обласний штаб також покладені функції з координації й контролю дій усіх органів влади й служб області щодо вчасного початку й якісного проведення опалювального сезону. У ході підготовки житлово-комунального господарства області, об'єктів соціальної сфери та житлового фонду до осінньо-зимового в області за розпорядженням Олександра Вілкула проведено:
• 20 виїзних селекторних нарад з містами та районами області у ході яких вивчався фактичний стан справ на місцях та надавалась об’єктивна оцінка роботі щодо виконання запланованих заходів;
• 17 розширених засідань за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, керівників енергопостачальних компаній, підприємств житлово-комунального господарства та начальників державних територіальних інспекцій;
• близько 50 оперативних нарад з розгляду та практичного вирішення окремих питань пов’язаних з забезпеченням своєчасного та якісного виконання запланованих заходів.
Для оперативного реагування та надання необхідної допомоги у вирішенні питань із забезпечення на всій території області сталого проходження опалювального сезону в управлінні житлово-комунального господарства облдержадміністрації цілодобово працює чергова служба, в якій діє «гаряча лінія»:
тел. (0562) 42-55-90. Кожне звернення, що буде надходити на телефон гарячої лінії, управління ЖКГ облдержадміністрації буде тримати на посиленому контролі до остаточного вирішення порушених питань.
Усі заходи з підготовки, які тривали згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації щодо підготовки до опалювального сезону виконані.
Паспорти та акти готовності підписані. Недоліки, які були виявлені під час перевірок обласним штабом усунені та об’єкти житлово-комунального господарства готові до роботи в осінньо-зимовому періоді 2011/2012 року.

Дніпрооблдержадміністрація


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Где Вы познакомились со своим мужем (женой) или другом (подругой)?

В школе (вузе)
На работе
В интернете
В гостях
В клубе (ресторане или кафе)
В другом месте
На улице
На отдыхе
В транспорте