Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 9
Всех: 10

Наши именинники


Zoloto55 (39)

Зустріч Олександра Вілкула з Майдансерами

5-10-2011, 01:14
Зустріч Олександра Вілкула з МайдансерамиУчасники Дніпродзержинської збірної подякували Олександру Вілкулу за підтримку в 1/8 фіналу всеукраїнського шоу «Майданс-2»

Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул зустрівся з учасниками Дніпродзержинської танцювальної команди, які в суботньому ефірі вибороли право представляти Дніпропетровщину у півфіналі всеукраїнського шоу «Майданс-2».
Під час зустрічі учасники збірної Дніпродзержинська разом з головним адміністратором «Майданса» у Дніпродзержинську Оленою Шевченко подякували за підтримку губернатору Дніпропетровщини Олександру Вілкулу та розповіли подробиці свого суботнього виступу.
«Всебічна допомога Олександра Вілкула надала змогу команді Дніпродзержинська стати найефектнішим учасником 1/8 фіналу «Майданс-2». Яскраві костюми та оригінальні декорації, придбані за підтримки губернатора, доповнили наш номер. Поєднання талантів молоді Дніпропетровщини та підтримки влади допомогло збірній отримати високу оцінку глядачів та журі», - адміністратор «Майданс-2» у Дніпродзержинську зазначила Олена Шевченко.
У 1/8 фіналу конкурсу в складі Дніпродзержинської команді виступили 400 учасників з 8 міст Дніпропетровської області. 24 вересня збірна Дніпродзержинська та всієї Дніпропетровщини показала 2 яскравих танці: виступ команди під назвою «Радянський союз» та чарівну історію кохання з сольним танцем хореографа Тетяни Шестак.
У танці «Радянський союз» 400 учасників, одягнені у піонерські краватки та червоні бандани, показали символи тієї епохи: зірку, серп та молот, а також шестерінки. Зміна костюмів у жовто-блакитні кольори державного прапора та тризуб, складений збірною наприкінці виступу, підкорили вболівальників.
«Наша молодь – талановита та цілеспрямована. Дніпропетровщині є чим пишатися. Високі оцінки глядацького голосування довели, що збірну області підтримав не тільки наш регіон, а й уся Україна. Я обіцяю, що Дніпродзержинська команда отримає всебічну підтримку на усіх етапах конкурсу», – підкреслив Олександр Вілкул.
Після зустрічі з губернатором дніпродзержинські майдансери показали журналістам найяскравіші елементи свого переможного танцю та подякували жителям Дніпропетровщини за активну участь у глядацькому голосуванні. «Ми вдячні всім жителям Дніпропетровської області та нашим землякам з інших областей, які допомогли нам вийти у півфінал шоу «Майданс-2». Ваша підтримка та голоси дають можливість зробити ще один крок до перемоги Дніпропетровщини в цьому всеукраїнському конкурсі», - сказав соліст Дніпродзержинської збірної Дмитрий Сикора.
Наразі Дніпродзержинська збірна починає підготовку до півфіналу, який відбудеться у Києві 15 жовтня.

Облдержадміністрація


Обсудить на форуме (1)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какой вид алкоголя Вы предпочитаете?

Пиво
Водка
Коньяк
Самогон
Сухие вина
Крепленые вина
Слабоалкогольные напитки
Другой напиток