Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 103
Всех: 104

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Марія Пустова відкрила фінальні обласні змагання з футболу на Кубок губернатора

22-09-2011, 21:52
Марія Пустова відкрила фінальні обласні змагання з футболу на Кубок губернатора За дорученням губернатора Олександра Вілкула заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова відкрила фінальні обласні змагання з футболу на Кубок губернатора в селі Чкалове Нікопольського району на стадіоні СК «Колос», присвячені 20-річчю незалежності України.
Змагання спрямовані на виявлення переможців та підготовку юних футболістів до участі у чемпіонаті України серед дитячо-юнацьких команд у сезоні 2011/2012 року.
Наразі, фінальні змагання проходитимуть з 22 по 25 вересня, у яких зустрінуться переможці зональних етапів – команди міст Дніпродзержинська, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Павлограду, Першотравенська, Синельникового, Нікопольського та Царичанського районів.
В урочистому заході також взяли участь заступник голови обласної ради по виконавчому апарату Андрій Шипко, начальник управління у справах фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников, голова Нікопольської райдержадміністрації Сергій Воронов, голова Нікопольської райради Микола Матюк, генеральний директор відкритого акціонерного товариства «Нікопольський «Колос» Олександр Меркулов.
Заступник голови облдержадміністрації сказала у своєму виступі, що переможці та призери фінальних змагань отримають від обласної влади сертифікати на придбання сучасної футбольної форми та спортивного інвентарю.
Загальний призовий фонд змагань складає 50 тис грн. Команда-переможець отримає 25 тис грн, за друге місце – 15 тис грн, за третє місце – 10 тис грн.
«Змагання з футболу на Кубок губернатора проводяться за ініціативи голови облдержадміністрації Олександра Вілкула. На спортивній базі «Колос» створені всі належні умови для проведення ігор та навчально-тренувальних занять з футболу.
Подібні змагання надають можливість дітям відчути командний дух і працювати в команді, що без сумнівів знадобиться їм у майбутньому. Впевнена, що ці змагання стануть справжнім святом спорту та здорового способу життя і обов’язково стануть традиційними», – зазначила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.
«Здоров'я жителів Дніпропетровщини – одне з головних завдань не тільки працівників сфери фізичної культури і спорту, а й керівників усіх рівнів. Обласна влада приділяє особливу увагу заохоченню до занять спортом молодого покоління нашого регіону. За ініціативи обласної влади на Дніпропетровщині будуються сучасні стадіони та спортивні комплекси. Тільки в 2011 році на Дніпропетровщині відкривається понад 150 дитячих майданчиків», – сказала Марія Пустова. Також вона зазначила, що впродовж цього року, в області вводяться в дію 6 нових сучасних спортивних майданчиків та стандартне футбольне поле в Парку молоді у місті Дніпропетровськ зі штучним покриттям для занять футболом, 6 майданчиків зі штучним покриттям для занять ігровими видами спорту, понад 50 майданчиків з тренажерним обладнанням.
Нагадаємо, що з 9 по 11 вересня в Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі та Павлограді пройшли перші етапи обласних змагань з футболу на Кубок губернатора. У змаганнях взяли участь понад 700 юнаків 12-річного віку з міст та районів області. 160 юнаків братимуть участь у фінальній частині змагань.
Змагання спрямовані на виявлення переможців та підготовку юних футболістів до участі в чемпіонаті України серед дитячо-юнацьких команд у сезоні 2011/2012 року.

Довідково:
Футбол – олімпійський вид спорту, який є дуже популярним та розвиненим у Дніпропетровській області, він культивується у всіх містах та районах області, цим видом спорту займається 18937 чол. Дніпропетровський регіон на Чемпіонаті України у вищій лізі представляють такі команди як ФК «Дніпро» (м. Дніпропетровськ) та ФК «Кривбас» (м. Кривий Ріг), у другій лізі ФК «Сталь» (м. Дніпродзержинськ), ФК Горняк» (м. Кривий Ріг), ФК «Дніпро-2» (м. Дніпропетровськ). Взагалі,у чемпіонатах України (різних вікових груп) беруть участь близько 30 команд Дніпропетровської області.
Працює відповідна інфраструктура: у 50 відділеннях дитячо-юнацьких спортивних шкіл займається 11245 спортсменів, спортивних клубах – 531 чол., у Дніпропетровському вищому училищі фізичної культури займається 72 спортсмени. Заняття з футболу проводяться під керівництвом 414 тренерів, з яких 212 штатні, на 84 стадіонах області, серед яких стадіон «Дніпро-арена», де проходять ігри чемпіонату України та міжнародні зустрічі.
Облдержадміністрація


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какое наказание должно применяться за вождение в нетрезвом состоянии?

Забирать права на длительный срок
Нужно ввести огромные штрафы
Забирать права навсегда
Садить в тюрьму
Отбирать машины и продавать
Другое