Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 3
Всех: 4

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Рада інвесторів при облдержадміністрації - це майданчик для діалогу влади і бізнесу

21-09-2011, 14:17
Рада інвесторів при облдержадміністрації - це майданчик для діалогу влади і бізнесуПід головуванням Олександра Вілкула відбулося засідання регіональної Ради інвесторів

Губернатор Олександр Вілкул провів засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів при облдержадміністрації. До Ради входять провідні компанії-інвестори Дніпропетровщини: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», завод «Дніпросталь» компанії «Інтерпайп», компанія «Метінвест», ЗАТ «Сентравіс Продакшн Юкрейн», Компанія «Едем», Інвестиційно-промислова компанія «АМ Груп», МНПК «ВЕСТА», Торгово-виробнича корпорація «Алеф», ПАТ «Хайдельберг Цемент Україна». У засіданні також взяли участь голова обласної ради Євген Удод, заступники голови облдержадміністрації та облради, керівники профільних підрозділів облдержадміністрації, представники Фонду «Ефективне управління».
«Рада інвесторів при облдержадміністрації – це ще один майданчик для вироблення ефективної політики обласної влади щодо залучення інвестицій у регіональну економіку. Це майданчик для відкритого і професійного діалогу обласної
влади й бізнесу», – сказав Олександр Вілкул, відкриваючи засідання. Він зазначив, що за півтора року в області кардинально скорочені бюрократичні бар'єри на шляху розвитку бізнесу. У кожному місті та районі діють дозвільні центри, які надають дозвільні послуги бізнесу за принципом «єдиного вікна». Область одна з перших в Україні скасувала регуляторні акти, що перешкоджають розвитку підприємництва.
«В області створено Регіональне інвестиційне агентство. Його завдання – створення портфелів інвестиційних пропозицій для залучення інвестора. Вже підготовлено 4 великих інвестиційних пропозиції, які перебувають у стадії супроводу,
на загальну суму 450 млн доларів США. Ще 7 інвестиційних пропозицій на суму більше 500 млн доларів підготовлені з метою залучення потенційних інвесторів», – наголосив губернатор. Зокрема, це такі проекти, як будівництво в області заводу провідного європейського виробника скла «Euroglas», заводу з виробництва ізоляційних енергозберігаючих матеріалів «Rockwool», будівництво доступного житла в Дніпропетровську на житловому масиві Лівобережний-3 та в селищі Партизанське Дніпропетровського району, заводу з переробки твердих побутових відходів, оптового ринку сільгосппродукції та інші.
За обсягами залучених прямих іноземних інвестицій область впевнено посідає 1-е місце серед областей України. Станом на 1 липня 2011 р. обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку області, склав 7,673 млрд доларів США або 16,3% від загальнодержавних обсягів. За перше півріччя 2011 року обсяг прямих іноземних інвестицій збільшився на 178,3 доларів США – це найкращий показник серед промислових областей України. На одного мешканця області обсяг іноземних інвестицій становить 2295,6 доларів США, що в 2,2 рази більше загальнодержавного показника (по Україні – 1033,2 доларів США).
Сьогодні на Дніпропетровщині успішно реалізуються проекти за участю німецьких, англійських, американських, австрійських, швейцарських та інших інвесторів. «Перед нами стоїть амбітне завдання – зробити Дніпропетровщину інвестиційними воротами України. Особливо це актуально в рамках переговорів щодо підписання угоди про зону вільної торгівлі та асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Наше завдання – продовжити відкривати нові можливості для бізнесу та інвестицій (як вітчизняних, так і іноземних) у нашому регіоні. Адже в сучасному світі економічна конкуренція між країнами – це в першу чергу боротьба за інвестора. І в цій боротьбі Дніпропетровщина займає лідируючі позиції в Україні», – сказав Олександр Вілкул.
На засіданні Ради інвесторів були обговорені ключові аспекти Комплексної стратегії розвитку регіону та Стратегії підвищення конкурентоспроможності області в кластерах сільського господарства й будівництва. У рамках обговорення свої інвестиційні досягнення, напрацювання та пропозиції представили члени Ради інвесторів.

Довідка

Рада вітчизняних та іноземних інвесторів при Дніпропетровській обласній державній адміністрації створена розпорядженням голови облдержадміністрації Олександра Вілкула 29 березня цього року. Рада є консультативно-дорадчим органом при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.
Основними завданнями ради є:
• створення сприятливих умов для залучення й ефективного використання вітчизняних та іноземних інвестицій з метою розвитку області;
• сприяння інвестиційній діяльності у відповідних галузях економіки області та виходу вітчизняних суб’єктів господарювання на міжнародний ринок товарів, капіталів і послуг;
• поглиблення взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарської діяльності у сфері інвестиційної діяльності;
• участь у формуванні привабливого інвестиційного іміджу області, відповідних галузей економіки.
У Раді вітчизняних та іноземних інвесторів при облдержадміністрації представлені:
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - найбільший інвестпроект в Україні.
Завод «Дніпросталь» компанії «Інтерпайп» – найсучасніший металургійний завод, що будується в Україні, обсяг інвестицій в який понад 700 млн доларів США.
Компанія «Метінвест» - міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна компанія, до якої входять 24 підприємства в Україні, Європі та США і контролює кожен етап виробничого ланцюжка - від видобутку руди та вугілля, виробництва коксу, виплавки сталі до виробництва плоского, сортового і фасонного прокату, виробництва труб великого діаметру.
ЗАТ «Сентравіс Продакшн Юкрейн» - провідне підприємство трубної промисловості України та містоутворююче підприємство м. Нікополя.
Компанія «Едем» - провідний виробник шпалер з вініловим покриттям і визнаний лідер в даному сегменті українського ринку.
Інвестиційно-промислова компанія «АМ Груп» - управляюча компанія в холдингу, який об'єднує підприємства різних галузей.
МНПК «ВЕСТА» - лідер у створенні в Україні нової галузі - виробництва свинцево-кислотних акумуляторів.
Торгово-виробнича корпорація «Алеф» - потужна бізнес-структура. Її інтереси представлені у виробництві споживчих товарів, будматеріалів, будівництві, виноробстві, аграрному бізнесі, фінансових послугах та страхуванні, міжнародних транспортних перевезеннях.
ПАТ «Хайдельберг Цемент Україна» - світовий виробник високоякісного цементу, бетону і піщано-гравійних сумішей, що відповідають європейським стандартам.
Облдержадміністрація


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Что Вы делаете с купленными Вами и прочтенными книгами?

Не покупаю книг
Передаю друзьям и знакомым
Отдаю на благотворительные мероприятия
Просто выбрасываю
Оставляю в людных местах