Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 16
Всех: 17

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Дніпродзержинська збірна «Майданс-2» їде в Київ за перемогою

2-09-2011, 22:10
Дніпродзержинська збірна «Майданс-2» їде в Київ за перемогою2 вересня 200 учасників Дніпродзержинської танцювальної збірної поїдуть до Києва на перший ефір наймасштабнішого шоу країни «Майданс-2».
Натхненне бажання йти до перемоги та старанність в тренуваннях молодих танцюристів не залишили нікого байдужим. Тож активна молодь знайшла всебічну підтримку не тільки рідного Дніпродзержниська, а й усієї області.
Дніпродзержинська команда об’єднала під своїми крилами учасників з найбільших міст Дніпропетровської області. Таким чином в яскравій збірній Дніпродзержинська візьме участь молодь з Павлограду, Синельникова, Новомосковську, Нікополю, Кривого Рогу, Дніпропетровська, Жовтих Вод і Вільногірська. Ці хлопці та дівчата підсилили збірну. Разом з дніпродзержинцями вони будуть представляти наш регіон у всеукраїнському проекті.
Завдяки підтримці Олександра Вілкула збірна Дніпродзержинська була забезпечена костюмами та атрибутикою для виступу. Також для учасників команди з інших міст Дніпропетровщини були сплачені проїзд, проживання та харчування під час тренування в Дніпродзержинську.
Зараз у команді наймолодшій учасниці 5 років, найстаршій – 50. Тому можна з впененістю казати, що танці об’єднують не тільки всі міста Дніпропетровської області, а й різні покоління.
200 учасників Дніпродзержинскої команди представлятимуть наш регіон на першому ефірі «Майданс-2», що відбудеться в суботу, 3 вересня на телеканалі «Інтер» о 20.00.
За підтримки губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула і Дніпропетровської обласної організації Партії регіонів 60 найбільш активних вболівальників Дніпропетровської області отримали можливість на комфортабельному автобусі супроводити танцювальну команду Дніпродзержинська до Києва та підтримати її виступ на шоу «Майданс-2».
Ініші учасники та вболівальники зможуть провести команду до Києва о шостій вечора на Дніпродзержинському вокзалі та вболіватимуть за своїх удома.
«Завдяки підтримці Олександра Вілкула з’явилася можливість об’єднати в команду Дніпродзержинська молодь з різних міст Дніпропетровської області. Така єдність молодого покоління Дніпропетровщини допоможе не тільки чудово виступити на цьому шоу, а й співпрацювати та розвиватись разом у майбутньому.
Наша команда розуміє відповідальність перед Дніпропетровщиною за свій виступ. Тож будемо робити все можливе, щоб якнайраще представити наш регіон на такому високому рівні», - підкреслів заступник мера Дніпродзержинська Сергій Павлюк.
«Чарівний виступ із назвою «Задзеркалля», який представить Дніпродзержинськ 3 вересня, не залишить байдужим жодного глядача», – впевнена тренер-хореограф Дніпродзержинської збірної Тетяна Шестак, – «Щиро дякую Олександру Вілкулу за підтримку нашої команди».
Беручи участь у таких заходах чи просто вболіваючи за команди з свого міста, регіону чи сусідніх областей, молодь демонструє свою активну життєву позицію та патріотизм. Тож «Майданс» – це не тільки яскраве шоу, а й можливість виховувати в молоді цілеспрямованість та єдність.
Такі командні виступи не тільки реалізують творчий потенціал молодих українців, а й допомагають молодим людям з різних міст та регіонів краще розуміти один одного та співпрацювати. «Участь Дніпродзержинської команди в «Майдансі-2» – це можливість не тільки продемонструвати всій країні таланти нашої молоді, а й пропагувати культуру спорту та здорового способу життя серед молодого покоління», – підкреслив Олександр Вілкул.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какому почтовому сервису Вы отдаете предпочтение?

Yandex
Gmail