Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 9
Всех: 10

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Команда Дніпродзержинська на 100% готова до виступу на «Майданс 2»

1-09-2011, 22:37
Команда Дніпродзержинська на 100% готова до виступу на «Майданс 2» За словами тренера-хореографа «Майданс 2» Тетяни Шестак, Дніпродзержинська збірна повністю готова до першого ефіру та має великі шанси на перемогу в шоу.
Тетяна Шестак приїхала до Дніпродзержинську на початку серпня, і з того часу всі репетиції Дніпродзержинської сбірної проходять під її пильним наглядом та керівництвом. «Готовність команди Дніпродзержинська – 100%. Звісно завжди потрібно прагнути досконалості і наша збірна буде це робити. Але наразі ми дуже високо оцінюємо наші шанси на перемогу» - сказала Тетяна Шестак.
До виступу-візитки збірна Дніпродзержинську, у яку також увійшли представники інших великих міст Дніпропетровщини, готує надзвичайний номер «Задзеркалля». «Завдяки підтримці губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула до першого ефіру в нас вже готова атрибутика і костюми. Не буду розкривати всі таємниці, але у кожного учасника в руках буде дзеркало для виконання деяких елементів танцю. Номер - просто феєричний, тож глядачі будуть у захваті й напевно підтримають Дніпродзержинську команду», - підкреслила хореограф збірної Дніпродзержинську.
Як ми вже говорили раніше, за результатами переговорів обласної влади з організаторами «Майданс», до Дніпродзержинскої команди увійшли також учасники з Павлограду, Синельникова, Новомосковську, Нікополю, Кривого Рогу, Дніпропетровська, Жовтих Вод і Вільногірську. «Наша команда єднає Дніпропетровщину і ми сподіваємося на підтримку всого регіону», - сказала Тетяна Шестак.
Напружені тренування та єдність обласної збірної мають забезпечити їй перемогу.
«Дніпродзержинська команда – це успіх. Вони відчувають себе одним цілим. Такого прагнення до успіху немає ні в кого. Молодь приїждає на тренування навіть з інших міст Дніпропетровщини. Щоб не пропускати репетиції дехто оселився в гуртожитку Дніпродзержинська», - розповідає Тетяна Шестак.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Необходимо ли усиливать, по Вашему мнению, патриотическое воспитание украинских школьников?

Это никому не нужно
Да, возможно
Конечно
Затрудняюсь ответить