Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 18
Всех: 19

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Студентська інтернаціональна конференція «Моделі ООН “DIPMUN”»

29-08-2011, 23:24
Студентська інтернаціональна конференція «Моделі ООН “DIPMUN”»У Дніпропетровську розпочала свою роботу перша студентська інтернаціональна конференція «Модель Організацій Об’єднаних Націй “DIPMUN”».

За підтримки губернатора Дніпропетровської області Олександра Вілкула в залі засідань вченої ради Національного Гірничого університету відбулося урочисте відкриття першої ітернаціональної конференції «Модель Організації Об’єднаних Націй “DIPMUN”».

Мета проекту - ознайомити студентів та молодь з головними принципами роботи ООН та підвищити інтерес до проблем міжнародного співробітництва.

Конференція зібрала близько 60 студентів віком від 18 до 22 років з різних куточків України,а також з Росії, Білорусії, Пакістану, Єгипту, Арменії та Турції.

«Я мріяв про проведення подібної конференції в Дніпропетровську вже 2 роки, після того, як вперше побував на подібному заході в Одесі, і я радий, що цього року за підтримки голови облдержадміністрації Олександра Юрійовича Вілкула цю мрію вдалося здійснити. В першу чергу, хотілося б подякувати керівництву області за те, що вони вірять у молодь регіону і підтримують її починання. Я сподіваюся, що це перший, стартовий, раз буде успішним і проведення конференції «Моделі ООН “DIPMUN”» стане доброю традицією не тільки для нашого міста, а й для регіону в цілому »- сказав у своїй привітальній промові організатор заходу Євгеній Федоренко.

Робота конференція триватиме до 28 серпня в 4 комітетах:

- Європейська Рада
Питання про збільшення державного боргу в Євросоюзі.
- Економічна і Соціальна Рада
Проблема скорочення безробіття як ключового фактору світової економічної стабільності.
- Програма ООН з проблем навколишнього середовища
Ефективне використання вуглецевих природних ресурсів та розвиток технологій альтернативної енергії.
- Організація продовольства і сільського господарства
Проблема контролю голоду через міжнародне співробітництво.

Довідка

Модель ООН - це прототип роботи головних органів Організації Об'єднаних Націй. Кожен учасник конференції виступає в якості делегата від обраної країни, відстоює інтереси своєї держави в рамках обговорюваної теми. Мета дебатів - знайти компромісне рішення для проблем світового масштабу, яке враховуватиме особливості та потреби всіх країн ООН.

Даний формат конференції успішно проводиться в світі з 1920 року, сьогодні кожен великий ВНЗ в Європі та США має свою Модель ООН.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какую проблему Вы считаете самой насущной для Украины?

Низкий материальный уровень населения
Украинскую ментальность
Отсутствие лидеров
Советское прошлое
Инфляцию
Кадровый голод
Статус русского языка
Другую проблему