Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 11
Всех: 12

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Олександр Вілкул: Встановлення систем GPS-навігації на машинах «швидкої допомоги» дозволило заощадити близько 15% палива

15-08-2011, 19:30
Олександр Вілкул: Встановлення систем GPS-навігації на машинах «швидкої допомоги» дозволило заощадити близько 15% паливаНа сьогодні у всіх відділеннях швидкої медичної допомоги Дніпропетровщини встановлені архіватори мови і введені цілодобові пости диспетчерів, 100% автомобілів «швидкої» обладнані GPS-навігаторами. Використання систем GPS-навігації тільки за перші місяці дозволило заощадити близько 15% палива та підвищити швидкість прибуття на виклик до пацієнта.
Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул під час прес-конференції, яку він провів спільно із першим заступником глави Адміністрації Президента України Іриною Акімовою та Міністром охорони здоров'я України Олександром Аніщенком.
Зокрема, Олександр Вілкул зазначив, що в області вже відкрито 12 додаткових пунктів базування машин «швидкої» і введено 5 додаткових бригад.
Заплановано відкриття ще 28 пунктів.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какую воду Вы пьете?

Фильтрованную
Бутилированную
Какую придется