Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 10
Всех: 11

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Олександр Вілкул: На Дніпропетровщині цього року вже створено 24 установи сімейної медицини

15-08-2011, 19:21
Олександр Вілкул: На Дніпропетровщині цього року вже створено 24 установи сімейної медициниЦього року вже створено 24 установ сімейної медицини та капітально відремонтовано 25 установ первинної медичної допомоги.
Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул під час прес-конференції, яку він провів спільно із першим заступником глави Адміністрації Президента України Іриною Акімовою та Міністром охорони здоров'я України Олександром Аніщенком.
Також вирішено питання підготовки сімейних лікарів за рахунок коштів місцевих бюджетів: у поточному році на ці цілі виділено близько мільйона гривень.
В даний час за фахом «сімейна медицина» за рахунок місцевих та державного бюджету в області навчається 98 лікарів.
Наступним етапами в організації первинної медичної допомоги в області стане: створення 54 центрів первинної допомоги та підготовка достатньої кількості лікарів і медсестер сімейної медицини.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какое качество для мэра города Вы считаете главным?

Честность
Менеджерский опыт
Патриотизм
Умение связно говорить
Религиозность
Другое качество