Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 10
Всех: 11

Наши именинники


Именинников сегодня нет

На Дніпропетровщині створюється єдина диспетчерська служба екстреної медичної допомоги

15-08-2011, 19:11
На Дніпропетровщині створюється єдина диспетчерська служба екстреної медичної допомогиОлександр Вілкул: «На Дніпропетровщині створюється єдина диспетчерська служба екстреної медичної допомоги»

На Дніпропетровщині створюється єдина обласна диспетчерська служба екстреної медичної допомоги. Її впровадження дозволить максимально швидко надавати екстрену медичну допомогу населенню та раціонально витрачати ресурси служби.
Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул під час прес-конференції, яку він провів спільно із першим заступником глави Адміністрації Президента України Іриною Акімовою та Міністром охорони здоров'я України Олександром Аніщенком.
Така єдина диспетчерська служба є першою в Україні і покликана оптимізувати систему реагування на виклики пацієнтів. Сьогодні на виклик виїжджає «швидка» за адміністративно-територіальним принципом – зі станції того району, з якого поступив виклик. Проте, не завжди це є найближчою до пацієнта станцією чи пунктом тимчасового базування машин «швидкої». Приміром, це стосується випадків, коли адреса пацієнту – на межі районів. Єдина диспетчерська служба екстреної медичної допомоги дозволить перерозподіляти виклики пацієнтів на найближчу станцію чи пункт базування машин «швидкої», незалежно від адміністративно-територіального розподілу. Таким чином, скоротиться час приїзду на виклик, будуть оптимізовані витрати, а пацієнт отримає дійсно швидку допомогу.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какую сумму из собственных доходов Вы готовы в год тратить на благотворительность?

До 100 гривен
До $100
Считаю благотворительность глупой затеей
Не более $500
Не менее $500