Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 0
Отсутствуют.
Гостей: 3
Всех: 3

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Машини швидкої медичної допомоги в Дніпропетровській області обладнані на 100% системами GPS- навігації

4-08-2011, 22:05
На Машини швидкої медичної допомоги в Дніпропетровській області обладнані на 100% системами GPS- навігаціїсьогоднішній день системами GPS- навігації обладнані вже всі 304 автомобілі швидкої та екстреної допомоги.
Обладнання машин «швидкої» системами супутникової навігації направлене на підвищення якості роботи швидкої допомоги, що є першочерговим завданням в удосконаленні системи охорони здоров’я, яке поставив губернатор Олександр Вілкул.
Система GPS-навігації була впроваджена в Дніпропетровській області з метою організації максимального рівня координації роботи служби швидкої допомоги.
Європейська практика свідчить, що використання системи супутникової навігації підвищує ефективність роботи «швидкої» щонайменше на 30%, тому відтепер усі машини «швидкої» будуть виїжджати на виклики з включеним GPS- навігатором.
Таким чином оперативність надання екстреної допомоги значно підвищиться, що допоможе зберегти життя та здоров’я населенню Дніпропетровщини.
Крім цього, завдяки використанню GPS- навігаторів заощаджується пальне, придбане за бюджетні кошти, та надається можливість ефективно контролювати та координувати роботу працівників швидкої допомоги.

Інформацію надано Дніпропетровською облдержадміністрацією.


Обсудить на форуме (1)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Доверяете ли Вы народной медицине (лечение травами)?

Да
Нет
Не думал об этом