Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 22
Всех: 23

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Олександр Вілкул привітав аграріїв Дніпропетровщини зі збором другого мільйона тонн зерна

29-07-2011, 18:03
Олександр Вілкул привітав аграріїв Дніпропетровщини зі збором другого мільйона тонн зерна Жнива планується завершити за два-три робочі дні. Це дасть змогу ще на кількадесят тисяч тонн збільшити цьогорічний урожай.
Станом на 27 липня в області зібрано 2 млн тонн ранніх зернових культур, у тому числі: пшениці – 1,4 млн тонн, ячменю – 576,8 тис тонн.
«Губернатор Олександр Вілкул поставив завдання – забезпечити наш регіон продуктами харчування, у тому числі зерном, власного виробництва. Наразі господарства області з цим успішно справляються», – сказав Олександр Любович.
Як повідомив заступник голови облдержадміністрації, на сьогодні валовий збір зерна дає можливість повністю забезпечити область в продовольчому зерні – 535 тис тонн (у т.ч. для хлібопекарської промисловості 250 тис тонн), потребу в насіннєвому матеріалі, забезпечити тваринництво фуражем, повністю розрахуватися з селянами за оренду земельних і майнових паїв та з виплати заробітної плати. «Це ще раз підтверджує імідж Дніпропетровщини як житниці України» – наголосив Олександр Любович.

Стан справ в агропромисловому комплексі на 27.07.2011

За січень-червень 2011 року виробництво валової продукції сільського господарства в порівнянні з 2010 роком збільшилось на 4,2% (третє місце серед регіонів України), в сільгосппідприємствах області на 6,1%.
В області отримано валовий збір ранніх зернових культур 2,0 млн.тонн, в тому числі пшениці – 1,4 млн тонн, ячменю –
576,8 тис.тонн. Крім того зібрано озимого та ярого ріпаку на площі 31,8 тис.га, одержано 48,9 тис.тонн при урожайності 15,4 ц/га.
При завданні незнижувальних запасів продовольчого зерна - 109,0 тис.тонн. надійшло – 109,0 тис.тонн або 100%

Заробітна плата
Середньомісячна зарплата працівників сільгосппідприємств області за п’ять місяців поточного року склала 1694 грн., на 256 грн. або на 17,8% більше проти аналогічного періоду 2010 року.

Інформація надана Дніпропетровською облдержадміністрацією


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Оцените функционал сайта

Лучший из городских сайтов
Неплохой функционал
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился