Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 0
Отсутствуют.
Гостей: 4
Всех: 4

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Олександр Вілкул підбив підсумки першого півріччя 2011 року та визначив плани на друге півріччя

29-07-2011, 14:04
Олександр Вілкул підбив підсумки першого півріччя 2011 року та визначив плани на друге півріччяГолова облдержадміністрації Олександр Вілкул провів виїзне засідання колегії облдержадміністрації у Синельниківському районі. У роботі колегії взяли участь голова обласної ради Євген Удод, начальник управління служби безпеки України в Дніпропетровській області Володимир Верхогляд, начальник Головного управління МВС України в Дніпропетровській області Віктор Бабенко, начальник контрольно-ревізійного управління в Дніпропетровській області Руслан Качан, заступники голови та начальники управлінь облдержадміністрації, міські голови, голови райдержадміністрацій.
Як зазначив Олександр Вілкул, Дніпропетровська область упевнено утримує темпи економічного зростання у всіх галузях і сферах діяльності. За підсумками першого півріччя в регіоні на 30% перевищено середній по Україні показник зростання у машинобудуванні (по Україні він зріс на 21,2%), більш ніж на 15% – у легкій промисловості (по Україні – на 13,4%), на 20% – у виробництві електроенергії, газу та води (по Україні – на 7%); на 11,5% – у виробництві харчових продуктів (по Україні – зниження на 3%).
У 5 разів у порівнянні з минулим роком збільшився показник прибутку в господарському комплексі області. За січень-травень 2011 року він склав 13,5 млрд грн. За обсягами отриманого фінансового результату область – лідер серед регіонів України.
Також Дніпропетровщина посідає перше місце за обсягами прибутків прибуткових підприємств, які зросли в 2,3 рази (по Україні – на 20,4%) і складають понад 19 млрд грн. Це чверть від загальнодержавних обсягів прибутків.
У 2 рази зросли в регіоні обсяги введеної загальної площі житла (по Україні – зниження на 1,4%).
У зазначений період на 20% підвищилася середньомісячна заробітна плата, яка становить 2 тис 670 грн (по Україні – 2494 грн).
За перше півріччя на Дніпропетровщині створено майже 40 тисяч нових робочих місць, що становить 61% від річного завдання, а рівень зареєстрованого безробіття скоротився до 1,57%.
Також у 1,4 рази (до 16,2 млрд грн) зросли обсяги сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів до зведеного бюджету, з них до державного бюджету – у 1,5 рази (склали 12,2 млрд грн). Більш ніж на чверть (на 26,4%) збільшилися власні доходи місцевих бюджетів, які склали майже 4 млрд грн. Обсяги зовнішньоторговельного обороту товарами за січень-травень 2011 року зросли на 36%, у тому числі експорту – майже на 40%.
Також під час засідання Олександр Вілкул визначив перед керівниками міст та районів основні напрями соціально-економічного розвитку Дніпропетровської області на друге півріччя 2011 року.
Перший пріоритет – стале економічне зростання.
По-друге, це реалізація інфраструктурних проектів. Зокрема, у зазначений період в області планується побудувати 19,7 тис км автодоріг загального користування державного значення, в тому числі завершити будівництво першої черги Південного обходу м. Дніпропетровська. Загалом в області буде відремонтовано та побудовано 1 млн 700 тис кв м доріг.
По-третє, підготовка до зими. В області необхідно забезпечити належний рівень оплати за енергоресурси, виконати роботи з реконструкції систем теплопостачання на об'єктах соціальної сфери та своєчасно й у повному обсязі розпочати опалювальний сезон. До кінця року будуть реконструйовані системи теплозабезпечення в Павлограді, Вільногірську, Нікополі, Орджонікідзе, Петриківському районі, що дозволить поліпшити якість послуг теплозабезпечення для 145 тис населення. Також повинні бути введені в експлуатацію нових 82 км газових і 32,9 км водопровідних мереж. Також у другому півріччі 2011 року мають бути завершені реконструкція та будівництво важливих освітніх та спортивних об’єктів області. Зокрема, це Михайлівська середня школа Синельниківського району, на базі якої буде створений потужний освітній комплекс для поглибленого вивчення шкільних дисциплін учнями району. У селі Піщанка Новомосковського району буде відкрита нова школа.
У рамках регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» почалася реалізація проекту «Дніпропетровська обласна освітня мережа».
Проект передбачає створення інформаційно-аналітичної бази закладів освіти, що дозволить забезпечити повну автоматизацію управлінської діяльності та навчального процесу. Вже в листопаді наша область матиме єдину інформаційну освітню мережу.
По-четверте, це розвиток інфраструктури агропромислового комплексу.
До кінця року будуть введені в експлуатацію 6 овочесховищ і 2 елеватори в Дніпропетровському та Софіївському районах.
Також у першому півріччі придбано 18 автобусів і планується закупити ще 12, що дозволить забезпечити на 100% безкоштовний підвіз учнів до школи у сільській місцевості. Закуплено 4 тис підручників, створено 3 навчально-виховні комплекси, відкрито 7 груп. До кінця року планується створення 32 навчально-виховних комплексів та 11 дитячих садків, які забезпечать 2500 дітям дошкільне виховання.
У поточному році планується оснастити станціями доочищення питної води 278 дошкільних навчальних закладів і 133 школи. Крім цього, планується замінити 13,5 км і побудувати 8,2 км каналізаційних мереж, реконструювати 6 і побудувати 2 каналізаційні станції, реконструювати 7 очисних споруд. Розпочато реалізацію масштабного проекту – будівництво колектора в м. Дніпропетровську по вул. Маршала Малиновського, який дозволить довести до екологічних норм стоки в річку Самара.
Олександр Вілкул також поставив завдання встановити системи доочистки питної води у закладах соціальної сфери, у першу чергу у дитячих садках, продовжити роботи зі створення навчально-виховних комплексів типу «школа-дитсадок».
«Ми працюємо не заради процесу, а на результат. Обласна влада має чіткий план для розвитку. І він виконується», – зазначив Олександр Вілкул.

Інформація надана Дніпропетровською облдержадміністрацією.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Увеличилось ли в последнее время на улицах Верхнеднепровска количество мусора?

Как было раньше, так и сейчас
Немного увеличилось
Стало чище