Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 16
Всех: 17

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Олександр Вілкул: «Обласна влада системно розвиває інфраструктуру Синельниківського району і надає підтримку проектам розвитку міста Синельникове»

29-07-2011, 13:08
Олександр Вілкул: «Обласна влада системно розвиває інфраструктуру Синельниківського району і надає  підтримку проектам розвитку міста Синельникове»Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул провів виїзне засідання колегії облдержадміністрації у Синельниківському районі. У роботі колегії взяли участь голова обласної ради Євген Удод, начальник управління служби безпеки України в Дніпропетровській області Володимир Верхогляд, начальник Головного управління МВС України в Дніпропетровській області Віктор Бабенко, начальник контрольно-ревізійного управління в Дніпропетровській області Руслан Качан, заступники голови та начальники управлінь облдержадміністрації, міські голови, голови райдержадміністрацій.
«Вже друге поспіль засідання колегії облдержадміністрації ми проводимо в сільському районі. Це пов’язано перш за все з тим, що зараз найбільш значимим для економіки області, її продовольчої безпеки та стабільності ситуації на ціновому ринку є проведення в оптимальні терміни збору урожаю та забезпечення його належного зберігання та реалізації», – сказав Олександр Вілкул. Він додав, що також важливим є питання ефективності менеджменту району в вирішенні основних питань, які стримують соціально-економічний розвиток території, поліпшення інфраструктури населених пунктів, створення оптимальних умов для проживання населення.
Олександр Вілкул зазначив, що обласна влада приділяє велику увагу розвитку сільських територій. Зокрема, завдяки підтримці регіональної влади в Синельниківському районі відкрито новий автотранспортний маршрут Синельникове-Раївка», «Раївка-Синельникове», Великомихайлівський навчально-виховний комплекс. До кінця року планується відкрити сільську аптеку в с. Раївка, придбати сміттєвоз для житлово-комунального господарства селища
Іларіонове, газифікувати селище Славгород, завершити ремонтні роботи вул. Леніна у с. Новоолександрівка, у селі Старовишневецьке планується реконструювати систему опалення в будинку культури та завершити ремонт вул. Матросова.
Члени колегії заслухали звіт голови Синельниківської райдержадміністрації Юрія Мартиненка щодо соціально-економічного й культурного розвитку району.
Щодо розвитку сільського господарства Юрій Мартиненко поінформував, що за перше півріччя обсяги виробництва сільськогосподарської продукції сільгосппідприємств зросли на 0,6% (в області – на 6,1%). У сільськогосподарських підприємствах на 37% збільшилося поголів’я великої рогатої худоби, на 4,2% – поголів’я свиней, на 14,4% більше вироблено молока.
Середньомісячна заробітна плата працівника сільського господарства району за результатами першого півріччя склала 2 тис 588 грн, що на 16,7% більше, ніж у минулому році. Середня заробітна плата одного штатного працівника в першому
півріччі зросла на 15,6% та склала 2 тис 326,3 грн.
Юрій Мартиненко подякував Олександру Вілкулу за допомогу в реалізації інфраструктурних проектів – в селах Катражка та Фрунзе завершені роботи з газопостачання – введено в експлуатацію 3,4 км газопроводу. Це дозволило газифікувати 29 будинків. До початку опалювального сезону планується підключити до газу ще 40 будівель. Цього року планується завершити будівництво газопроводу в селищі Славгород.
Велика увага приділяється в районі розвитку спорту, залученню підростаючого покоління до здорового способу життя та організації дозвілля. Зокрема, у спортивних школах займається 481 дитина, у різноманітних спортивних секціях – 415 дітей. Займаються в гуртках при загальноосвітніх школах близько 1,5 тис учнів, у музичних школах займається 45 дітей.
Губернатор поставив завдання керівництву району зосередитись на стратегічних напрямках розвитку територій відповідно до плану Стратегічного розвитку Синельниківського району до 2015 року. Окрім сільського господарства, пріоритетним напрямком розвитку обрана також галузь промисловості. Також серед основних напрямків визначені розвиток рекреаційної зони, охорона довкілля та розвиток інфраструктури.

Довідка:
Синельниківський район – один з найбільших у Дніпропетровській області. Його територія складає понад 164,7 тис га, він представлений 20 сільськими та 3 селищними радами. Населення району – 39,2 тис осіб.
На території Синельниківського району діє центральна районна лікарня, два відокремлених структурних підрозділи – Іларіонівська та Славгородська міські лікарні, 13 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 27 фельдшерсько-акушерських пунктів. У медичних закладах району працюють 1080 осіб.
У районі діє 26 клубів, районний організаційно-методичний центр, Центральна районна бібліотека та 26 бібліотек-філій, 7 музеїв.
У місті Синельникове по вулиці Орджонікідзе Головою облдержадміністрації Олександром Вілкулом було відкрито дорогу після реконструкції. У заході взяли участь начальник державного підприємства «Придніпровська залізниця» Олександр Момот, голова Синельниківської райдержадміністрації Юрій Мартиненко, Синельниківський міський голова Дмитро Зражевський та інші.
В області з ініціативи Олександра Вілкула триває масштабна модернізація інфраструктури. У цьому процесі активну участь бере і ДП «Придніпровська залізниця».
«Торік у Кривому Розі разом з нашими залізничниками ми відкрили модернізований залізничний міст перегону «Рядова-Грековата». Цього року в рамках співпраці обласної влади та Придніпровської залізниці введено в експлуатацію сучасний шляхопровід та підходи до нього в місті Марганець. А сьогодні в Синельниковому ми відкрили нову дорогу по вулиці Оржонікідзе», – сказав Олександр Вілкул.
У свою чергу начальник ДП «Придніпровська залізниця» Олександр Момот наголосив, що залізничники й надалі робитимуть свій внесок у модернізацію транспортної інфраструктури Синельникового. «До кінця цього року ми плануємо закінчити капремонт шляхопроводу на перегоні «Зайцеве-Синельникове-1», який після введення в експлуатацію залізниця передасть у власність громади міста», – наголосив він.
Губернатор висловив подяку керівникові держпідприємства за активну громадянську позицію та вагомий внесок у розвиток регіону.
Реконструкція дороги по вулиці Орджонікідзе була проведена з ініціативи губернатора в рамках соціального партнерства між обласною владою й ДП «Придніпровська залізниця». У ході реконструкції було облаштовано понад 3 тис кв м дорожнього покриття. Тротуар вздовж дороги укладено плиткою, встановлено автобусну зупинку. Також був проведений благоустрій прилеглої території – впорядковані квітники, висаджені нові квіти, кущі та дерева. Вартість виконаних робіт – 2,4 млн грн. Фінансування надало ДП «Придніпровська залізниця».
«Обласна влада надає всебічну підтримку розвитку Синельникового», – сказав Олександр Вілкул. Лише цього року в місті планується відкрити сучасний стадіон дитячо-юнацької спортивної школи з трибунами на 500 місць, який відповідає кращим європейським стандартам. Крім того, для потреб житлово-комунального господарства буде придбана нова спецтехніка, у тому числі снігоприбиральна.
У рамках розвитку мережі дошкільних закладів будуть відкриті додаткові групи в дитсадках № 8 і № 10. За Губернаторською програмою з покращення якості доріг будуть відремонтовані вулиці Богми і 50-річчя Жовтня. А в рамках комплексної регіональної програми з модернізації ЖКХ – введена в експлуатацію після капремонту перша черга головної насосної станції очисних споруд Синельникового.
Після відкриття дороги Олександр Вілкул провів зустріч з активом Синельникового, на якій були обговорені актуальні питання соціально-економічного розвитку міста в рамках Комплексної стратегії розвитку регіону.

Інформація надана Дніпропетровською облдержадміністрацією.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какое наказание должно применяться за вождение в нетрезвом состоянии?

Забирать права на длительный срок
Нужно ввести огромные штрафы
Забирать права навсегда
Садить в тюрьму
Отбирать машины и продавать
Другое