Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 0
Отсутствуют.
Гостей: 14
Всех: 14

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Олександр Вілкул: «До кінця цього року всі діти п’ятирічного віку нашої області будуть охоплені дошкільною освітою»

29-07-2011, 11:58
Олександр Вілкул: «До кінця цього року всі діти п’ятирічного віку нашої області будуть охоплені дошкільною освітою»Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул відкрив навчально-виховний комплекс у селі Великомихайлівка Синельниківського району. Комплекс повністю задовольнить потребу у дошкільній освіті дітей села.

«Кожна дитина чи то в селі, чи у великому місті нашої області повинна мати можливість відвідувати дитячий садок. Всебічно розвивати свої здібності та отримувати якісну дошкільну освіту», – сказав голова облдержадміністрації Олександр Вілкул.

За губернаторською програмою з відновлення мережі закладів дошкільної освіти Дніпропетровщини у Великомихайлівці було реконструйовано перший поверх загальноосвітньої школи під приміщення дитячого садка. Садочок розрахований на 21 дитину. Реконструкцію закладу було профінансовано в рамках соціального партнерства влади й бізнесу за кошти виробничого сільськогосподарського кооперативу «Україна», який очолює Георгій Колпак. У закладі проведено реконструкцію шкільної їдальні, зроблено капітальний ремонт фойє першого поверху, частину якого оформлено під сцену. Для обідньої зали придбано сучасні меблі. Встановлено фільтри для очищення питної води.
У свою чергу обласна влада подарувала дітям сучасний ігровий майданчик.
«Обласна влада чітко виконує завдання, яке перед нами поставив наш Президент Віктор Федорович Янукович, – забезпечити якісною дошкільною освітою всіх дітей п'ятирічного віку. До кінця 2011 року в області буде створено ще майже 3 тисячі нових місць у дошкільних закладах. Це дозволить повністю забезпечити дошкільною освітою дітей п'ятирічного віку нашої області», – наголосив Олександр Вілкул.
З початку року в області відкрито 2 дитячих садки, створено 3 навчально-виховні комплекси, відкрито 7 додаткових груп. Станом на 1 липня 2011 року рівень охоплення дітей дошкільною освітою в області становить 75% (в Україні – 56%). До кінця року цей показник в області сягне 78%. При цьому рівень охоплення дошкільною освітою дітей 5-річного віку наразі становить 99,7% (в Україні − 98%). Це один з найвищих показників в Україні. До кінця року в області планується відкрити 11 дитсадків, 32 навчально-виховних комплекси та понад 100 додаткових груп в діючих дитсадках.
Олександр Вілкул висловив подяку голові виробничого сільськогосподарського кооперативу «Україна» Георгію Колпаку за фінансування реконструкції навчально-виховного комплексу в селі Великомихайлівка.

Довідка
У Дніпропетровській області функціонує 894 дошкільні навчальні заклади з різними формами власності, призначенням, контингентом дітей, режимом їх перебування, підходами до змісту та методів виховання.
Кількість вихованців дошкільних навчальних закладів порівняно з 2010 роком зросла майже на 2 тис дітей і наразі складає понад 99 тисяч дітей.

Інформація надана Дніпропетровською облдержадміністрацією.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Довольны ли Вы качеством предоставляемых услуг ЖКХ?

Недоволен(льна)
Все неплохо, но могло бы быть и лучше
Я об этом не задумывался(лась)