Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 7
Всех: 8

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Дніпропетровська область забезпечена препаратами для хворих на гемофілію

28-07-2011, 08:46
Дніпропетровська область забезпечена препаратами для хворих на гемофіліюЗа результатами засідання Уряду, на якому Прем’єр - міністр України Микола Азаров підняв питання забезпечення медичними препаратами хворих на гемофілію, губернатор Олександр Вілкул дав завдання перевірити стан забезпеченості цими медикаментами на Дніпропетровщині.

Перевірка лікарень області, в яких надається допомога хворим на гемофілію, підтвердила ефективність регіональних програм із забезпечення необхідними препаратами.
«За дорученням Олександра Вілкула на закупівлю препаратів згортання крові для надання невідкладної допомоги хворим на гемофілію в 2011 році у Дніпропетровській області з обласного та місцевих бюджетів виділено близько 3 млн грн. Завдяки цьому в медичних закладах Дніпропетровщини достатня кількість препаратів для надання невідкладної допомоги хворим на гемофілію», - повідомила начальник головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Валентина Гінзбург.
Зокрема, в рамках програми «Здоров’я дітей та матерів Дніпропетровщини на період до 2015 року» з обласного бюджету виділено 1,4 млн грн на закупівлю препаратів для дітей, що хворі на гемофілію. За регіональною програмою «Здоров’я нації» з обласного бюджету виділено понад 1,1 млн грн на закупівлю медикаментів для дорослих. Крім того, за кошти місцевого бюджету для хворих м. Кривий Ріг виділено 250 тис. грн.
За кошти державного бюджету у 2011 році за програмою «Гемофілія» до області надійшло препаратів - факторів згортання на суму 1,1 млн. грн. Препарати закуплені, отримані та централізовано розподілені серед профільних медичних закладів та обласної станції переливання крові. Валентина Гінзбург також додала, що область повністю забезпечила потребу хворих у кріопреципітаті, який виготовляється з донорської крові і необхідний для відновлення згортаючої функції крові. На станціях переливання крові створено запас цього препарату.

Довідково:

Медична допомога хворим на гемофілію, у разі виникнення кровотеч спрямована на відновлення згортаючої функції крові, надається шляхом застосування препаратів крові (кріопреципітат) або концентрованих факторів зсідання.
Станом на 01.07.2011 під диспансерним наглядом перебуває 114 дорослих хворих на гемофілію та 29 дітей (з яких 25 потребують замісної терапії препаратами згортання крові).

Надання стаціонарної медичної допомоги дорослим хворим на гемофілію в Дніпропетровській області забезпечується в умовах міської багатопрофільної лікарні №4 м. Дніпропетровська, міської лікарні №4 м. Кривого Рогу, міської лікарні №9 м. Дніпродзержинська. Дітям, хворим на гемофілію, стаціонарна медична допомога надається в умовах міської дитячої лікарні №6 м. Дніпропетровська та міської дитячої лікарні №8 м. Кривий Ріг.

Інформація надана Дніпропетровською облдержадміністрацією.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Испытываете ли Вы ностальгию по школьным годам и в чем это выражается?

Ностальгии не испытываю
Во всем этом вместе взятом
Во встречах с одноклассниками
В посещении вечеров выпускников
В телефонных разговорах с одноклассниками