Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 14
Всех: 15

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Авто для правоохоронців

28-07-2011, 00:04
Авто для правоохоронцівОлександр Вілкул вручив правоохоронцям Дніпропетровщини ключі від двадцяти нових спецавтомобілів

Поява сучасних патрульних спецавтомобілів на вулицях Дніпродзержинська, Новомосковська, Нікополя та Павлограда стала ще одним кроком у реалізації регіональної губернаторської програми «Безпечне місто».Ця програма передбачає створення в області єдиної регіональної системи безперервного патрулювання вулиць у містах Дніпропетровщини.
Патрульні авто обладнані сучасними системами GPS-навігації, які б’єднані в єдину систему диспетчеризації.
У рамках зазначеної програми сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Вілкул вручив міськвідділам міліції Дніпродзержинська, Нікополя, Новомосковська та Павлограда ключі від 20-ти нових патрульних автомобілів, оснащених сучасним спецобладнанням (16 авто Ssan Yong Actyon A230 і 4 авто УАЗ «Патриот»). Кожне місто отримало по 5 автомобілів.
Захід пройшов в обласному центрі на Фестивальному причалі. У ньому взяли участь голова облради Євген Удод, заступник голови облдержадміністрації
Іван Ступак, Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко та начальник Головного управління МВС України в області Віктор Бабенко.
У рамках губернаторської програми «Безпечне місто» продовжується створення єдиної регіональної системи безперервного патрулювання вулиць у містах Дніпропетровщини. Зазначена система передбачає постійне патрулювання великих міст області новими сучасними спецмашинами, обладнаними GPS-навігацією, яка об’єднана в єдину систему диспетчеризації.
Торік за цією програмою Олександр Вілкул вручив правоохоронцям Кривого Рогу та Дніпродзержинська 33 автомобілі УАЗ «Патриот» та Ssan Yong Actyon.
Таким чином наразі нові патрульні машини, оснащені необхідною сучасною технікою, у рамках губернаторської програми мають міста: Дніпродзержинськ,Кривий Ріг, Новомосковськ, Нікополь та Павлоград.
«Підвищення якості життя наших громадян починається з безпеки життя кожної людини. І цю безпеку за законом забезпечують правоохоронці. Завдання ж обласної влади – всіляко сприяти їх ефективній роботі щодо захисту прав, свобод і законних інтересів громадян, у тому числі, шляхом зміцнення матеріально-технічної бази правоохоронних органів», – сказав Олександр Вілкул.
Він повідомив, що поставив завдання за рахунок коштів обласного бюджету та залучених у рамках соціального партнерства коштів бізнесу поліпшити
матеріально-технічне забезпечення правоохоронних органів. На його виконання в області прийнята комплексна регіональна програма профілактики правопорушень.
Обсяг її фінансування на 2011-2015 роки – 45,7 млн грн з коштів обласного бюджету. Торік у рамках програми з обласного бюджету було виділено понад 10 млн грн. За ці кошти для правоохоронців області були придбані спецавтомобілі,запчастини до автомобілів, паливно-мастильні матеріали, комп’ютерна техніка та радіостанції. Цьогоріч за цією програмою станом на 1 липня профінансовано заходів на 4 млн грн.
У свою чергу начальник Головного управління МВС України в області Віктор Бабенко відзначив, що створювана з ініціативи та за підтримки Олександра Вілкула єдина регіональна система патрулювання вулиць у містах Дніпропетровщини дозволяє правоохоронцям оперативно реагувати на повідомлення про правопорушення і злочини. «Ця система підвищує ефективність роботи підрозділів МВС щодо охорони громадського порядку й боротьби зі злочинністю», – зазначив він. Зокрема, за результатами першого півріччя 2011 року кількість злочинів в області знизилася на 13,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року. У тому числі, тяжких та особливо тяжких – на 14,6%.
Віктор Бабенко від імені правоохоронців області подякував Олександрові Вілкулу за підтримку й наголосив, що всі отримані від губернатора спецмашини будуть перебувати на постійному патрулюванні згідно зі спеціально розробленими картами патрулювання. «Така система підтримки громадського порядку відповідає кращим європейським стандартам. Крім того, отримані машини – нові, сучасні, швидкісні, мають високі технічні характеристики. Якщо раніше технічний стан автомобілів, які контролювали громадський правопорядок, значно відставав, через що правопорушники могли швидко зникнути з місця правопорушення, то наразі авто мають потужні двигуни й високу прохідність», – наголосив він.

Інформація надана Дніпропетровською облдержадміністрацією.


Обсудить на форуме (2)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какую сумму из собственных доходов Вы готовы в год тратить на благотворительность?

До 100 гривен
До $100
Считаю благотворительность глупой затеей
Не более $500
Не менее $500