Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 16
Всех: 17

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Кубок князя Владимира Великого - на Днепропетровщине

8-06-2011, 01:08
Кубок князя Владимира Великого - на Днепропетровщине 4 червня 2011 року вже вдруге у м. Запоріжжі за ініціативи Запорізької обласної державної адміністрації, Всеукраїнської федерації "Спас" та обласної державної телерадіокомпанії, відбулися Всеукраїнські змагання з кулачного бою "Лава на лаву" на Кубок князя Володимира Великого.

Перші подібні змагання відбулися у січні цього року, у парку "Дубовий Гай" м. Запоріжжя. Козаки виборювали на них Кубок князя Святослава Хороброго.

У нинішніх змаганнях взяла участь значно більша кількість учасників з різних областей України та Російської Федерації. Козацькі бої розпочалися в суботу, о 12 годині 30 хвилин, на Козацькому колі славетного острову Хортиця.

Старт змаганням дав постріл гармати. Учасники - 8 команд, в кожній з яких було по 25 козаків. Цього разу у запеклій боротьбі перемогла збірна Дніпропетровщини, яка складалася з бійців команди Дніпропетровської обласної Федерації «Спас» (президент – Геннадій Поляков) та Катеринославського козацтва (отаман - Геннадій Чумак). Хлопці довели, що наші козаки – найсильніші, і привезли до Дніпропетровська омріяний Кубок князя Володимира Великого.Кубок князя Владимира Великого - на Днепропетровщине

Окрім самих змагань, глядачі та вболівальники побачили святкову програму за участю творчих колективів. В цей день на Хортиці були присутніми багато жителів Запоріжжя та гостей міста.

До речі, Запорізька обласна державна телерадіокомпанія транслювала всеукраїнські змагання на Кубок князя Володимира Великого у прямому ефірі.

Сьогодні, мабуть, кожен дніпропетровець відчуває гордість за те, що в рідному місті є осередок козацтва – це Зразкова школа традиційного козацького бойового мистецтва «Спас-Штурм» під керівництвом Геннадія Полякова, яка працює на базі Дитячо-юнацього центру «Штурм». Директор «Штурму», депутат місцевої ради, Ірина Герліванова, сьогодні носить звання Берегині звичаю «Спас», і недаремно. Адже саме завдяки їй дніпропетровські діти мають можливість не просто доторкнутись, але й самими стати учасниками живої історії – займатися бойовим мистецтвом наших предків-козаків.

Що ж, вітаємо переможців і готуймося до наступних боїв, які відбудуться на Дніпропетровщині у вересні, напередодні свята Покрови, під час традиційного свята «ВИТОКИ», що проводиться в с. Старі Кодаки на честь Дня народження школи "Спас-Штурм".


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Назовите главную, на Ваш взгляд, беду современного украинского общества

Привычка к коррупции и воровству
Пропасть между властью и народом
Низкий уровень образования и бытовой культуры
Отсутствие национальной идеи
Разделение на Восток и Запад
Деньги стали значить слишком много
Заниженная самооценка украинцев
Другое