Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 9
Всех: 10

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Бізнес за новими правилами гри

18-03-2014, 15:56
Бізнес за новими правилами гриІгор Коломойський: «З квітня 2014 року розпочинається новий період для бізнесу – за новими правилами гри»

Вирішувати актуальні питання бізнесу Дніпропетровщини будуть на обласному рівні та за допомогою законодавчих ініціатив, які подаватимуть до Верховної Ради України. Про це повідомив губернатор Ігор Коломойський під час зустрічі з представниками бізнесу.

Не дивлячись на те, що підприємці працюють у різних сферах діяльності (будівельна галузь, сільське господарство, сфера послуг пасажирські перевезення, промислове виробництво тощо), проблеми мають практично однакові. Вони стосуються перевірок контролюючими та перевіряючими органами, системи оподаткування, рентабельності бізнесу.

Ігор Коломойський закликав підприємців надавати свої пропозиції стосовно оптимізації роботи. Адже чим більше пропозицій буде надано з боку бізнесу, тим більше шансів, що ці ініціативи будуть прийняті та втілені в життя на центральному рівні.

«Зустрічі влади з бізнесом, на мій погляд, корисні обом сторонам. Я зацікавлений у тому, щоб такі зустрічі були регулярними. Ми будемо тримати руку на пульсі та відстежувати динаміку, яка відбувається у підприємницькій сфері», - сказав Ігор Коломойський.

Губернатор також запропонував бізнесменам забути негаразди та проблеми, які їх спіткали до цього часу. За його словами, з квітня 2014 року для бізнесу розпочинається новий етап за «новими правилами гри» - без корупції та дозвільних перепон.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Какую воду Вы пьете?

Фильтрованную
Бутилированную
Какую придется