Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 1
Yandex
Гостей: 21
Всех: 22

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Підведення підсумків роботи міліції за 2013 рік

25-01-2014, 10:57
Підведення підсумків роботи міліції за 2013 рік10 січня 2014 року у залі оперативних нарад Верхньодніпровського РВ проведена оперативна нарада за підсумками роботи Верхньодніпровського РВ за 2013 рік, на якій були присутні куратор райвідділу начальник відділу УДСБЕЗ ГУМВС майор міліції Мирошніченко Д.М., заступник голови Верхньодніпровської районної державної адміністрації Коваленко В.В. , голова Верхньодніпровської районної ради Гарам В.Я. та заступник прокурора району молодший радник юстиції Єрохін О.А.

Під час проведення наради начальником штабу РВ Павлушко В.Ю. були доведені основні показники оперативно – службової діяльності райвідділу за 2013 рік та плани по боротьбі зі злочинністю, дотримання конституційних прав та свобод громадян на поточній рік.

Заступником начальника – начальником міліції громадської безпеки Стойковим О.О. підведено підсумки роботи міліції громадської безпеки за минулий рік, який зазначив, що у 2013 році підрозділами міліції громадської безпеки особлива увага приділялась профілактиці кримінальним та адміністративним правопорушенням, покращенню взаємодії з населенням, забезпеченню належного громадського порядку та безпеки громадян, захисту їх законних прав та інтересів.

Протягом 2013 року дільничними інспекторами міліції розкрито 65 кримінальних правопорушень, складено 662 адміністративних протоколів, виявлено 5 незаконних пунктів прийому металобрухту, проводилась профілактична робота з мешканцями району на належному рівні.

Працівниками міліції громадської безпеки спільно з членами громадського формування забезпечено охорону громадського порядку під час проведення 55 масових заходів на території міста та району.

Заступником начальника – начальником кримінальної міліції РВ Македоном А.В. доведені позитивні результати оперативно – розшукової діяльності сектору карного розшуку, та заплановані заходи щодо боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів.

Також на нараді висвітлені питання роботи слідчого відділення та сектору ДСБЕЗ.

На завершення наради виступили заступник голови Верхньодніпровської районної державної адміністрації Коваленко В.В. та голова Верхньодніпровської районної ради Гарам В.Я. які оцінили роботу райвідділу за 2013 рік як позитивну та зажадали у подальшому вдосконалення професійної майстерності, зниження рівня злочинності на території району. Звернули увагу на пильність патрульних нарядів у місцях громадського відпочинку населення та створення належних умов перебування дільничного інспектора на закріплених дільницях з метою негайного реагування на всі правопорушення та допомогу менш захищеним верствам населення.

Начальник Верхньодніпровського РВ
Лушпай І.М.


Обсудить на форуме (0)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Увеличилось ли в последнее время на улицах Верхнеднепровска количество мусора?

Как было раньше, так и сейчас
Немного увеличилось
Стало чище