Топ новостей


Сейчас на сайте


Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.
Роботов: 0
Отсутствуют.
Гостей: 15
Всех: 15

Наши именинники


Именинников сегодня нет

Верхньодніпровську амбулаторію сімейної медицини відкрито

22-01-2013, 10:49
Верхньодніпровську амбулаторію сімейної медицини відкритоВідкрито після капітального ремонту Верхньодніпровську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини, яка обслуговує понад 17 тисяч жителів міста. Також медзаклад отримав сучасне діагностичне обладнання.

Верхньодніпровську амбулаторію сімейної медицини відкритоПриміщення амбулаторії (колишня поліклініка) не ремонтувалося впродовж 20 років. Відтепер прийом пацієнтів, яких тут буває близько 345 в зміну, вестиметься лікарями у комфортних умовах, що є однією з важливих складових процесу модернізації системи охорони здоров’я на Дніпропетровщині.

З метою підвищення якості медичних послуг губернатор Дніпропетровщини Дмитро Колєсніков вручив медзакладу сучасний комп’ютер та нове медичне обладнання, зокрема гематологічний аналізатор, електрокардіограф, електроні ваги для новонароджених та інше.

Верхньодніпровську амбулаторію сімейної медицини відкритоЯк доповіла головний лікар Верхньодніпровського Центру первинної медико-
санітарної допомоги Інна Соколова, амбулаторія на 100% забезпечена лікарями та середнім медичним персоналом. «Різниця між умовами, які були і які відтепер створені в амбулаторії – вражаюча. В приміщені амбулаторії замінені вікна, двері, мережі водопроводу, встановлені електронагрівачі, зроблено пандус, оновлено головний вхід, відремонтовані сходи, коридори та санвузли. Тепер амбулаторія перетворилась на комфортний медзаклад. Це тим більш важливо, враховуючи, що при амбулаторії працює денний стаціонар на 20 ліжок», - зазначила лікар.

Довідка:

Верхньодніпровську амбулаторію сімейної медицини відкритоВерхньодніпровська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини входить до складу Верхньодніпровського Центру первинної медико-санітарної допомоги. Загалом Центру підпорядковані 10 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини та 20 фельдшерсько-акушерських пунктів.


Обсудить на форуме (6)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


www.vdn.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Голосование


Что Вы делаете с купленными Вами и прочтенными книгами?

Не покупаю книг
Передаю друзьям и знакомым
Отдаю на благотворительные мероприятия
Просто выбрасываю
Оставляю в людных местах